pantoprasooli

Therapeutic Klass: maohappe sekretsiooni inhibiitor

Kasutab pantoprasooli

Farmakoloogilise Klass: prootonpumba inhibiitor

Pantoprasool on prootonpumba inhibiitor (PPI). See toimib hulk vähenenud toodetud happe kõhuga.

pantoprasooli on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Pantoprasooli järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon pantoprasooli või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus pantoprasooli toimet raviks erosive söögitoru-aastased lapsed alla 5-aastased. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga pantoprasooli eakatel.

Enne Kasutades pantoprasooli

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate pantoprasooli, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades pantoprasooli tahes järgmiste ravimitega ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades pantoprasooli tahes järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades pantoprasooli tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada pantoprasooli kasutamise. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Pantoprasooli võtta ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

pantoprasooli kaasas ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Neelake viivitatud vabanemisega tablett tervelt. Ära lahku, purustada ega närida. Te võite tablette võtta koos toiduga või ilma.

Viitega vabastava suukaudse suspensiooni graanulid

Annus pantoprasooli on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid pantoprasooli. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse pantoprasooli, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Õige kasutamine pantoprasooli

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda pantoprasooli töötab korralikult. Veri, uriin, ja teised laboratoorsed uuringud võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Atroofiline gastriit (põletik maos) võib tekkida, eriti kui pantoprasooli võtta kaua aega. Rääkige oma arstiga, kui teil on mure selles.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on palavik, liigesevalu, nahalööve, turse keha, jalad, või pahkluude või ebatavaline kaalutõusu pärast pantoprasooli. Need võivad olla sümptomid äge interstitsiaalne nefriit.

Võttes pantoprasooli kaua võib raskendada keha absorbeerida vitamiini B12. Rääkige oma arstile, kui teil on mure B12 vitamiini puudus.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on vesine väljaheide, mis ei lähe ära, kõhuvalu ja palavik, võttes samal ajal pantoprasooli.

Pantoprasooli võib suurendada riski, puusa-, randme ja selg. See on tõenäolisem, kui olete 50-aastased ja vanemad, kui teile suurtes annustes pantoprasooli, või kasutada seda ühe aasta või kauem.

pantoprasooli võib põhjustada hüpomagneseemia (madal magneesiumi sisaldus veres). See on tõenäolisem, kui te kasutate pantoprasooli rohkem kui üks aasta, või kui te kasutate pantoprasooli koos digoksiini (Lanoxin®) või teatud diureetikumid või “vesi pillid”. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on krambid (hood), kiire, sportistmed, või ebakorrapärane südametegevus, lihaskrambid (Tetaania), värinad või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Ärge lõpetage pantoprasooli ilma arstiga, või kui Teile on selleks arst.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal pantoprasooli

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate pantoprasooli. Tulemused mõnede analüüside võib mõjutada pantoprasooli.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. Kaasa arvatud ilma retseptita (nt atasanaviirist, nelfinaviir, Reyataz®, Viracept®) või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

pantoprasooli kõrvaltoimed

pantoprasooli

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Barretti söögitoru omeprasool, Nexium, Prilosec, Protonix, Dexilant, lansoprasool

Erosiivse Ösofagiit omeprasool, Nexium, ranitidiin, Prilosec, Protonix, famotidiin

GERD omeprasool, Nexium, ranitidiin, Prilosec, Protonix, famotidiin

Helicobacter pylori infektsiooni omeprasool, amoksitsilliin, Nexium, metronidasool, Prilosec, Protonix