palliatiivhoolduseks: kes see on?

Ma saavad kemoteraapiat rinnavähi ja minu arst on soovitanud näen palliatiivhoolduseks spetsialist. Kas see tähendab minu prognoos ei ole hea?

Mitte tingimata. Palliatiivne ravi on kõigile, kes on diagnoositud tõsine haigus ja võib olla sümptomid sellest haigusest või selle ravi. Eesmärk palliatiivhoolduseks spetsialist on vähendada mingeid märke ja sümptomeid võib tekkida ja teeb teid mugavamaks.

Palliatiivne ravi on sageli segi hooldus hooldushaiglates, mis on üldjuhul inimestele pöördumatuid haigusi. Hooldushaigla tervishoiutöötajad annavad palliatiivhoolduseks, kuid palliatiivhoolduseks võib anda igal ajal haigus, mitte ainult elu lõpu.

Palliatiivse hoolduse spetsialist töötab oma arsti ja meeskond vaimulikud nõuandjaid, õdede ja teiste spetsialistide luua individualiseeritud plaan vähendada märke ja sümptomeid tunnete ravi ajal. Seda saab teha seda tõenäolisem, et sa said oma ravi ja säilitada elukvaliteeti, mis võimaldab teil jätkata asju, mis on teile tähtis.

Viimased andmed näitavad, et inimesed teatud tüüpi vähi varajane kasutamine palliatiivhoolduseks teenuseid mitte ainult muudab nad tunnevad paremini, vaid aitab neil elada kauem kui võrrelda inimesi, kes saavad standard ravi ainult.

koos