paklitakseeli valguga seotud

Paclitaxel-valguga seotud on vähiravim, mis häirib kasvu ja vähirakkude levikut organismis.

Paclitaxel-valguga seondunud kasutatakse rinnavähi raviks, kopsuvähk, ja pankrease vähk.

Paklitakseeli valguga seotud on mõnikord teiste vähiravimite.

Paklitakseeli valguga seotud võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Sa ei tohiks saada paklitakseeli valguga seotud, kui teil on väga madal valgete vereliblede arv.

Sa ei tohiks saada paklitakseeli valguga seotud kui te olete allergiline, või kui teil on

madal valgete vereliblede; või

raske maksahaigus.

Veendumaks paklitakseeli valguga seotud on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

maksahaigus

neeruhaigus

südamehaigused, südame rütmihäired; või

luuüdi supressioon.

Ärge kasutage paklitakseeli valguga seotud, kui olete rase. See võib kahjustada loodet. Kasutage rasestumisvastaseid raseduse vältimiseks ravi ajal.

Kasutage rasestumisvastaseid raseduse vältimiseks ajal, kui saate seda ravimit, kas olete mees või naine. Paklitakseeli valguga seotud kasutada kas vanem võib põhjustada sünnidefekte. Järgige oma arsti juhiseid, kuidas pikk raseduse vältimiseks pärast ravi lõppu.

Ei ole teada, kas see ravim eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita te saate paklitakseeli valguga seotud.

Paklitakseeli valguga seotud süstitakse veeni kaudu IV. Te saate seda süsti kliinikus või haiglas.

Paklitakseeli valguga seotud antakse tavaliselt rinnavähi kord 3 nädala jooksul. Kopsuvähi või pankrease vähk, seda ravimit on toodud 21-päevase või 28-päevase ravitsükli ja võid ainult vaja saada ravimi esimese 1-2 nädala jooksul iga tsükli. Järgige oma arsti doseerimisjuhiste väga hoolikalt.

Rääkige oma hooldajaid, kui tunnete, et põletamine, valu või turse IV nõela, kui seda ravimit süstitakse.

Paklitakseeli valguga seotud võivad alandada vere rakud, mis aitavad organismil võidelda infektsioonidega ja aidata oma vere hüübimist. Teie veri tuleb testida sagedamini. Teie vähiravi võib pidurdada põhineb nende katsete tulemused.

Helistage oma arstile juhiseid, kui te ei pane kohtumine oma paklitakseeli valguga seotud süsti.

Pöörduge arsti poole või helistada Poison Abi joone 1-800-222-1222.

Paklitakseeli valguga seotud võib olla ohtlik, kui see satub silma, suu või nina või nahale. Nahale sattumisel peske seebi ja veega või loputada silmi rohke puhta veega.

See võib erituda kehavedelikes (uriin, fekaalid, okse). Vähemalt 48 tunniks pärast annuse, sest muidu võivad oma kehavedelikud puutuda kätega või teisi pindu. Hooldajad peavad kummikindaid puhastamise ajal kuni patsiendi kehavedelikega, käitlemise saastunud prügikasti või pesu või mähkmete vahetamine. Pesta käed enne ja pärast kinnaste. Peske määrdunud riideid ja voodipesu eraldi teistest pesu.

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni märkidest: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on

tuimus, kipitus, valu või nõrkus kätes või jalgades

äkiline valu rinnus või kõhus, hingeldus, kuiv köha, hingeldus

vererakkude vähesus – palavik, külmavärinad, gripitaolised sümptomid, paistes igemed, haavandid suus, naha haavandid, kiire pulss, kahvatu nahk, kergesti verevalumid, ebatavaline veritsus, peapööritus

märke tromb jala – valu, turse, soojust, või punetus üks või mõlemad jalad

dehüdratsioon sümptomid – tunne väga janu või kuum, ei suuda urineerida, raske higistamine või soe ja kuiv nahk või

raske nahareaktsioon – palavik, kurguvalu, turse näo või keele turse, põletavad oma silmi, nahka valu, millele järgneb punane või lilla nahalööve, mis levib (eriti näo või ülakeha) ja põhjuste villid ja koorimine.

Sageli esinevad kõrvaltoimed võivad olla

dehüdratsioon, vererakkude vähesus, infektsiooni nähud

kahvatu nahk, nõrkus, väsimus

ebaregulaarne südametegevus

paistetus kätel ja jalgadel

lihaste ja liigeste valu

muutused maksafunktsiooni testides

iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus; või

juuste väljalangemine, kerge lööve.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088.

Tavaline annus täiskasvanutele Rinnavähi

260 mg / m2 intravenoosselt 30 minuti jooksul iga 3 nädala

Tavaline annus täiskasvanutele Non-kopsuvähiga

100 mg / m2, manustatuna intravenoosse infusioonina 30 minuti jooksul päevadel 1, 8, ja 15 iga 21-päevase tsükli. Soovitatav annus karboplatiini on siht AUC 6 mg * min / ml ainult 1. päeval iga 21-päevase tsükli, mis algab kohe pärast paklitakseeli valguga seotud halduse .; Calvert valem karboplatiini manustamist on: Kokku karboplatiini annust (mg) = (suunata AUC) x (GFR +25) koos GFR ülempiir on 125 ml / min. Suhe karboplatiini sihtida AUC 6 mg * min / mL saadud maksimaalne karboplatiini annus on 900 mg.

Tavaline annus täiskasvanutele kõhunäärmevähi

125 mg / m2, manustatuna intravenoosse infusioonina 30-40 minuti jooksul päevadel 1, 8 ja 15 iga 28-päevase tsükli .; Manustada gemtsitabiini kohe pärast paklitakseeli valguga seonduvate päevadel 1, 8 ja 15 iga 28-päevase tsükli .; Näidustusega: Metastaatilised pankrease adenokartsinoomi esimese rea ravi kombinatsioonis gemtsitabiini.

Teised ravimid võivad suhelda paklitakseeli valguga seotud, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

 Cerner Multum, Inc. Version: 9.02. Paranduse kuupäev: 2015/08/04, 10:49:10.