pähklid ja oma südames: süüa pähkleid südame tervisele

Söömine pähklid aitab oma südames. Avastage, kuidas kreeka pähklid, mandlid ja muud pähklid aitavad alandada kolesteroolitaset, kui süüakse osana tasakaalustatud toitumine.

Söömine pähklid osana tervislikust toitumisest võib olla kasulik südamele. Pähklid, mis sisaldavad küllastumata rasvhappeid ja teisi toitaineid, on suurepärane suupiste toit, liiga. Nad odav, lihtne talletada ja lihtne pakkida, kui oled liikvel.

Tüüp mutter süüa ei ole nii oluline, kuigi mõned pähklid on rohkem südame-tervislike toitainete ja rasvade kui teha teised. Kreeka pähklid, mandlid, sarapuupähklid – siis nime – peaaegu iga tüüpi pähkel on palju toitumine pakitud väike pakett. Kui teil on südamehaigus, süüa pähkleid asemel vähem tervislik suupiste aitab teil kergemini jälgida südame-tervislik toitumine.

Inimesed, kes söövad pähkleid osana südame-tervislik toitumine võib vähendada madala tihedusega lipoproteiin (LDL ehk “halb”) kolesterooli taset veres. Kõrge LDL on üks peamisi südamehaiguste põhjuseid.

Söömine mutrid võivad vähendada oma riski verehüüvete tekkeks, mis võivad põhjustada surmaga südameinfarkti. Pähklid näib, et ka tervise parandamiseks limaskesta veresooni.

Pealegi on pakitud valk, kõige pähklid sisaldama vähemalt mõned neist südame-tervislike ainete

Nii palju kui 80 protsenti pähkel on rasva. Kuigi enamik seda rasva on tervisliku rasva, see on ikka palju kaloreid. Sellepärast sa peaksid sööma pähkleid mõõdukalt. Ideaalis peaksid sa kasutama pähklid aseainena küllastunud rasvad, mida leidub näiteks in liha, muna ja piimatooted.

Selle asemel, et süüa ebatervislikku küllastunud rasvu, proovige asendades peotäis pähkleid või supilusikatäis või kaks pähkli leviku. American Heart Association soovitab süüa neli portsjonit soolata pähkleid nädalas. Vali toores või kuiv röstitud pähklid, mitte neid õlis keedetud.

Teenivad väike peotäis (1,5 untsi) Tervete pähklite või 2 spl pähkli võiga. Aga jälle, seda osana südame-tervislik toitumine. Lihtsalt söö pähkleid ja ei lõigata, küllastunud rasvu leidub palju piima ja lihatooted ei tee oma südame midagi head.

Võib-olla. Enamik pähklid näivad olevat üldiselt tervetel, kuigi mõnel juhul rohkem kui teised. Pähklid on üks parimaid-uuritud pähklid, ja see on osutunud nad sisaldavad suurtes kogustes omega-3 rasvhappeid. Mandlid, makadaamia pähklid, sarapuupähklid ja pekani- ka teisi pähkleid, mis näivad olevat üsna süda terve. Ja maapähklid – mis ei ole tehniliselt pähkel, kuid kaunvilja, nagu oad – paistavad olevat suhteliselt terved.

Pea meeles, sa võid lõpetada nullinud südame-tervislike omadustega pähklid, kui nad on kaetud šokolaadi, suhkrut või soola.

* Küllastunud ja küllastumata rasva sisaldus igas mutter ei lisada kuni kogu rasvasisaldusest, sest rasva väärtus võib kuuluda ka mõned nonfatty happe materjali, nagu suhkrud või fosfaadid.

Nut õlid on hea allikas omega-3 rasvhappeid ja E-vitamiini, kuid neil puuduvad kiud leidub terve pähklid. Walnut õli on kõrgeim omega-3s. Nut õlid sisaldavad küllastunud samuti küllastamata rasvu. Kaaluge pähkli õlisid omatehtud salatikaste või toiduvalmistamiseks. Toiduvalmistamisel mutriga õlid, pea meeles, et nad reageerivad erinevalt soojust kui teha taimsed õlid. Arahhiseõli, kui ülekuumenenud, võib saada mõru. Just nagu pähklid, kasutada pähkli õli mõõdukalt, kuna õlid on kõrge rasva ja kaloreid.

külastada oma arsti