osteomüeliit riskifaktorid

Teie luud on tavaliselt resistentsed infektsioon. Sest osteomüeliit tekkida olukord, mis muudab teie luud haavatavad peab olema kohal.

Raske luumurd või sügava torkehaavast annab infektsioonid marsruudi sisestada oma luu või lähikonnas kude. Operatsioon remont luumurrud või vahetage kulunud liigesed võib ka kogemata avada tee mikroobe sisestada luu.

Kehasisene ortopeedilised riistvara on riskifaktoriks infektsioon. Deep loomahammustused Samuti võib pakkuda rada infektsioon.

Kui veresooned on kahjustatud või blokeeritud, keha on hädas jaotavad nakkuse võitlevad rakud vaja hoida väike infektsioon suuremaks kasvada. Mis hakkab nagu väike lõigatud võivad süveneda sügav haavand, mis võib paljastada sügav kudede ja luu infektsiooni.

Viimased vigastuse või ortopeedilise kirurgia

vereringehäireid

Haigused, mis halvendavad vereringlust hulka

Seal on mitmeid tingimusi, mis on vaja kasutada meditsiinilist torud ühendada välismaailmaga oma siseorganeid. Kuid see voolik võib olla ka viis mikroobe sattuda keha, suurendades oma riski nakkuse üldiselt, mis võib põhjustada osteomüeliit.

Probleemid vajab intravenoosset read või kateetrid

Näited sellest, kui seda tüüpi toru võidakse kasutada hulka

Tingimused, mis kahjustavad immuunsüsteemi

Kui teie immuunsüsteem on mõjutanud haigusseisundi või ravi, siis on suurem oht ​​osteomüeliit. Tegurid, mis võivad pärssida immuunsüsteemi hulka

ebaseaduslike uimastite

Inimesed, kes süstivad ebaseaduslike uimastite on tõenäolisem, et arendada osteomüeliit, sest nad kasutavad tavaliselt nonsterile nõelad ja ei steriliseerida oma nahka enne süstimist.