orto dienestrool

Östrogeenid on hormoonid toodetakse organismis. Muuhulgas östrogeenid aitavad arendada ja säilitada suguorganite.

Kasutab Ortho dienestrool

Kui keha on defitsiitne see hormoon, asendades selle võivad leevendada ebamugav muutusi, mis toimuvad tupe, häbeme (naissuguelundite) ja kusiti (osa kuseteedes). Tingimused, mis töödeldakse vaginaalne östrogeenide kuuluvad suguelundite nahahaigus (häbeme atroofia), tupepõletikku (atroofiline vaginiit) ja kusiti põletikku (atroofiline uretriit).

Östrogeenid töötada osaliselt suurendades normaalne selge voolus tupest ja teha häbeme ja kusiti tervislik. Kasutades või kohaldatakse östrogeeni leevendab või vähendab

Kasutamisel vaginaalselt või nahal, kõige östrogeenid vereringesse ja põhjustada mõned, kuid mitte kõik, sama mõju kui neid manustatakse suu. Östrogeenid kasutada vaginaalselt väga väikeste annuste raviks kohalikke probleeme genitaale ja kuseteede süsteemi ei kaitse osteoporoosi või peatada kuumahood põhjustatud menopausi.

Östrogeenid tupe kasutamiseks on saadaval ainult arsti retsepti.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Östrogeeni tupe kreemi ei ole näidustatud lastele. Uuringuid ei ole läbi viidud.

Eakad naised üle 65-aastastel patsientidel võib esineda suurem risk teatud kõrvaltoimed ravi ajal, eriti insuldi invasiivne rinnavähk ja mäluprobleemid.

Enne Kasutades Ortho dienestrool

Östrogeenid ei tohiks kasutada raseduse ajal, kuna östrogeeni nimetatakse dietüülstilbestrool (DES), mida enam ei võetud hormoonasendusravi on põhjustanud tõsiseid väärarenguid inimestel ja loomadel.

Kasutage seda ravimit ei soovitata imetavatele emadele. Östrogeenid erituvad rinnapiima ning võib väheneda kogus ja kvaliteet rinnapiima. Ettevaatlik tuleb olla ka emad, kes kasutavad östrogeeni ja rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad östrogeeni. See ei pruugi olla omased Ortho dienestrool. Palun lugege hoolikalt.

Tupe östrogeeni tooteid tavaliselt tulevad patsiendi suunas. Loe neid hoolikalt enne ravimi kasutamist.

Peske käsi enne ja pärast ravimi kasutamise. Samuti hoidke ravimit laste silmad. Kui see ravim ei saa oma silmi, pesta neid kohe, kuid ettevaatlikult, rohke veega. Kui teie silmad ikka põletada või on valus, pidage nõu oma arstiga.

Kasutage seda ravimit ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. See võib kesta kuni 4 kuud, et näha täielikku toimet östrogeene. Arst võib vaatama jätkata oma östrogeeniravile või võib teie annust vähendada mitu korda esimese kuu või kaks, ja iga 3 kuni 6 kuud pärast seda. Vahel lüliti suulise östrogeenid võivad olla vajalikud lisahüvesid või suuremaid annuseid. Kui kasutate östradiooli tupe infolehte või ring, siis tuleb see välja vahetada iga 3 kuu tagant või eemaldada pärast 3 kuud.

Suhe vaginaalkreeme või suposiidid

Tupe infolehte või ring ravimvormi

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui kasutate suposiidi või kreemi mitu korda nädalas: Kui te unustate selle ravimi annuse ja mäletan jooksul 1 või 2 päeva vahelejäänud annus, kasutage vahelejäänud annus niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui kasutate kreemi või suposiidid rohkem kui mitu korda nädalas: Kui te unustate selle ravimi annuse, kasuta seda nii kiiresti kui võimalik, kui meenus 12 tunni jooksul unustatud annus. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine östrogeeni

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit ei põhjusta kõrvaltoimeid. Kava läheb arsti igal aastal, kuid mõned arstid nõuavad külastused sagedamini.

Ei ole veel teada, kas kasutamise vaginaalne östrogeenide suurendab rinnavähi riski naistel. On väga oluline, et te vaadata oma rindu regulaarselt ebatavalisi tükkideks või heakskiidu. Raport mingeid probleeme oma arstiga. Sa peaksid olema ka mammogrammi (x-ray pilt rinnad) teha, kui arst seda soovitab.

On oluline, et teil on regulaarne vaagna eksam (PAP). Arst ütleb teile, kui sageli see eksam tuleb teha.

Rääkige oma arstile, kui teil on kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase (vererasvade) või diabeet, kasutada tubakat, või on ülekaalulised. Teil võib olla suurem risk saada südamehaigusi.

Kuigi võimalus on väike, östrogeeni kasutamine võib suurendada oma võimalusi saada munasarja- või emakas (emakas). Regulaarsed külastused oma tervishoiutöötaja aitab tuvastada neist tõsistest kõrvaltoimetest alguses.

Kui te arvate, et võite olla rase, lõpetage ravimi kasutamine kohe ja kontrollida oma arstiga.

Pöörduge arsti poole, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit enne, kui mis tahes laboratoorsete analüüside, sest mõned katsetulemused võib mõjutada.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Ortho dienestrool

Suhe vaginaalkreeme või suposiidid

Östradiooli tupeküünlad või rõngad

Riski, et tõsiste kõrvaltoimete mõju tõenäoliselt enamik naisi kasutab väikestes annustes östrogeeni vaginaalselt. Isegi naised erilist riskid on kasutatud vaginaalset östrogeenid ilma probleemideta.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Ka paljud naised, kes kasutavad östrogeenide progestiini (teise naissuguhormooni) algab võttes igakuine tupeverejooksud mis on sarnane menstruatsioon. See efekt jätkab senikaua ravimit võtta. Kuid kuus verejooks ei esine naistel, kellel on olnud emaka kirurgiliselt eemaldada (hüsterektoomia).

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ortho dienestrool kõrvaltoimed