orlistat (suukaudne) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

See ravim on kaasas patsiendi infolehte. Lugege ja järgige juhiseid sisestada hoolikalt. Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid küsimusi.

Orlistaat takistab imendumist mõned rasva süüa. Sa peaksid seda vedelike söögi ajal või kuni 1 tund pärast söömist. Kui te mõnikord jätate toidukorra või süüa, et see ei sisalda rasva, siis tuleb vahelejäänud annust orlistat.

Kuna orlistat viibimine võib vähendada mõnede vitamiinide, et keha neelab toidu, siis on vaja võtta Multivitamiine üks kord päevas. Võtke vitamiini vähemalt 2 tundi enne või pärast pildistamist orlistat. Te võite võtta oma Multivitamiine enne magamaminekut.

Kui kasutate orlistat, teie toitumine peaks sisaldama mitte rohkem kui 30% kaloritest rasva. Rohkem rasva oma dieeti suurendab kõrvaltoimete seda ravimit. Teie toitumine peaks olema tasakaalustatud, ja teie Rasvakoguse, süsivesikute ja valkude tuleks jaotada kolme peamist söögikorda.

Järgige hoolikalt arsti poolt antud juhiseid vähendatud kalorsusega dieet ja korrapärase teostamisega. Rääkige oma arstiga enne mistahes treeningprogrammi.

ladustamine

Kui te kasutate tsüklosporiini (Gengraf® Neoral, Sandimmune®) ja türoksiini (Levothroid®, Synthroid®), ei võta neid samal ajal, et te võtate seda ravimit. See on parem võtta tsüklosporiin vähemalt 3 tundi enne või 3 tundi pärast orlistat. Levotüroksiinist tuleb kasutada vähemalt 4 tundi enne või 4 tundi pärast pildistamist orlistat.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, jätke unustatud annus vahele ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.