oritavancin intravenoosse

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Kasutab oritavancin

Keemiline Klass: Glükopeptiidist

oritavancin tuleb anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest oritavancin järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon oritavancin või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju oritavancin süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga oritavancin süsti eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades oritavancin

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate oritavancin, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades oritavancin mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades oritavancin mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise oritavancin. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle oritavancin haiglas. oritavancin antakse läbi nõel ühes oma veenid. Ravim tuleb süstida aeglaselt, nii et teie IV toru vaja, viibima 3 tundi.

Arst kontrollib teie edu täpselt ajal, kui saate oritavancin. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda saada. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Ärge kasutage hepariin kuni 48 tundi pärast oritavancin.

Kasutades oritavancin koos varfariiniga võib suurendada verejooksu riski. Rääkige oma arstile, kui teil on veritsevad igemed, veriköha, pearinglus, ninaverejooks, punane või must, tõrva meenutav väljaheide, punane või tumepruun uriini või hingamisraskused.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate oritavancin. Tulemused mõned katsed (nt koagulatsiooniteste) võib mõjutada oritavancin.

oritavancin võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone. Rääkige oma arstile, kui teil on lööve, sügelus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu ajal, kui saate oritavancin.

oritavancin võib põhjustada infusiooniga seotud reaktsioone. See võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui hakkate on köha, neelamisraskused, pearinglus, kiire pulss, hingamisraskused, turse näo või käte, palavik, külmavärinad, sügelus või nõgestõbi, või sooja või punetus oma ülakeha ajal, kui saate oritavancin.

oritavancin võib põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel võib see olla tõsised. See võib tekkida 2 kuud või enam pärast te lõpetate oritavancin. Ärge võtke kõhulahtisuse ravimit ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Kui teil on küsimusi või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Rääkige oma arstile, kui teil on suurenenud luuvalu. See võib olla sümptom osteomüeliit.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine oritavancin

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Naha ja struktuur nakkus tsiprofloksatsiin, asitromütsiini, Augmentin, Zithromax, cefdinir tseftriaksoonilahuseid, klaritromütsiin, keskkõrvapõletik, gentamütsiin aktuaalne, Rocephin amoksitsilliini / klavulaanhappe, minotsükliin, Bactroban, Ceftin, Omnicef, Avelox, Biaxin, meropeneemravi, mupirocin aktuaalne, Moksifloksatsiiniga, tsefepiim, neomütsiini aktuaalne, linesoliidravi

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal oritavancin

 või minna liituda oritavancin tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

oritavancin kõrvaltoimed

oritavancin