orfenadriin, aspiriin ja kofeiin

Therapeutic Klass: Skeleti lihaslõõgasti, tsentraalselt toimivate / Salitsülaat, Aspiriin Kombineeritud

Kasutab orfenadriin, aspiriin ja kofeiini

Farmakoloogilise Klass: orfenadriin

Keemiline Klass: Salitsülaat, Aspiriin

Orfenadriin toimib kesknärvisüsteemis (KNS) toota selle lihasrelaksanttia mõjusid. Meetmed CNS võib olla vastutav ka mõned kõrvalnähud. Orfenadriin on ka muid meetmeid (antimuskariinsetest), mis võib olla vastutav mõne oma kõrvaltoimeid.

See kombinatsioon ravim sisaldab ka kofeiini.

See kombinatsioon ravimi kohta on kättesaadav ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe orfenadriin, aspiriin ja kofeiin järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon orfenadriin, aspiriin ja kofeiini või muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades orfenadriin, aspiriin ja kofeiin

Ära anna ravim, mis sisaldab aspiriini laps või teismeline palavik või muud sümptomid viirust, eriti gripp või tuulerõuged, eelnevalt konsulteerinud selle kasutamist nõu oma lapse arsti. See on väga oluline, sest aspiriin võib põhjustada tõsiseid haigust nimega Reye sündroomi lastel palavik viiruse poolt põhjustatud infektsiooni, eriti gripp või tuulerõuged. Lastel, kes ei ole viirusinfektsiooni võivad olla ka tundlikumad mõju aspiriin, eriti kui nad on palavik või kaotanud suurtes kogustes kehavedeliku tõttu oksendamine, kõhulahtisus või higistamist. See võib suurendada riski kõrvaltoimete ravi ajal.

Ei ole erilist informatsiooni kasutamine orfenadriin lastel.

Eakad inimesed on eriti tundlikud mõju aspiriini. See võib suurendada riski kõrvaltoimete ravi ajal.

Ei ole erilist informatsiooni kasutamine orfenadriin eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate orfenadriin, aspiriin ja kofeiini, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades orfenadriin, aspiriin ja kofeiini mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades orfenadriin, aspiriin ja kofeiin ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades orfenadriin, aspiriin ja kofeiini mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades orfenadriin, aspiriin ja kofeiin koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate orfenadriin, aspiriin ja kofeiini, või anda teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutades orfenadriin, aspiriin ja kofeiin koos ükskõik millist järgnevatest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate orfenadriin, aspiriin ja kofeiini, või anda teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise orfenadriin, aspiriin ja kofeiini. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke orfenadriin, aspiriin ja kofeiini koos toiduga või terve klaasi (8 untsi) vett, et vähendada mao ärritust.

Ärge võtke orfenadriin, aspiriin ja kofeiini kui see on tugev äädika lõhnaga. See lõhn tähendab aspiriini seda lagundada. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Ärge võtke rohkem orfenadriin, aspiriin ja kofeiini kui arst käskis vähendada võimalikke kõrvaltoimeid või üledoosi.

Annus orfenadriin, aspiriin ja kofeiin olla erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste orfenadriin, aspiriin ja kofeiini. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Õige kasutamine orfenadriin, aspiriin ja kofeiini

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse orfenadriin, aspiriin ja kofeiini, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui Te võtate orfenadriin, aspiriin ja kofeiini pikka aega (näiteks rohkem kui paar nädalat), peab arst kontrollima teie korrapäraseks külastused.

Kontrollige etiketid nonprescription (üle leti [OTC]) ja retseptiravimite nüüd võtta. Kui mõni sisaldavad orfenadriin või aspiriini või teiste salitsülaatide olla eriti ettevaatlik, sest nende võtmise ajal, võttes orfenadriin, aspiriin ja kofeiini võivad põhjustada üledoosi. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Liiga palju kasutada paratsetamooli või teatud teiste ravimitega koos aspiriini see kombinatsioon ravim võib suurendada riski soovimatuid tagajärgi. Risk sõltub sellest, kui palju iga ravimit võtate iga päev ja kui kaua te võtate ravimeid koos. Kui arst suunab teid nende ravimite koos regulaarselt, järgige tema suunas hoolikalt. Samas ei võta paratsetamooli või mis tahes järgmised ravimid koos see kombinatsioon ravimi rohkem kui paar päeva, kui arst ei ole suunatud teil seda teha ja pärast oma edu

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal orfenadriin, aspiriin ja kofeiini

Sest diabeetikutel

Ärge võtke orfenadriin, aspiriin ja kofeiini 5 päeva enne operatsiooni, sh hambaoperatsioon, kui ei ole teisiti määranud oma arsti või hambaarsti. Aspiriini võtmine selle aja jooksul võib tekitada verejooksu probleeme.

Orfenadriin see kombinatsioon ravim võib lisada alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi, võib tekkida unisus). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; barbituraadid krampide-; teiste lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele . Samuti seedehäired võib olla tõenäolisem kui juua alkohoolseid jooke kui te võtate aspiriini. Ära joo alkohoolseid jooke, ja kontrollida oma arstiga enne mistahes ülalnimetatud ravimitest, kui te kasutate orfenadriin, aspiriin ja kofeiini.

orfenadriin, aspiriin ja kofeiini võivad põhjustada mõnedel inimestel on hägune nägemine või unine, uimane, uimasust, nõrkust või uimasust kui nad tavaliselt. Veenduge, et teate kuidas reageerite orfenadriin, aspiriin ja kofeiini enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik.

Suukuivus võib tekkida, kui te võtate orfenadriin, aspiriin ja kofeiini. Sest ajutist leevendust, kasutage sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Kui suukuivus jätkub rohkem kui 2 nädalat, pöörduge oma hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Kui te arvate, et teie või keegi teine ​​on manustanud üledoosi orfenadriin, aspiriin ja kofeiini, saada hädaabi korraga. Võttes üledoosi orfenadriin, aspiriin ja kofeiin võib põhjustada teadvuse kadu või surma. Üleannustamise krambid (hood), kuulmislangus, segadus, helin või sumin kõrvus, raske uimasus või väsimus, raske põnevust või närvilisus, ning kiire või sügav hingamine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

orfenadriin, aspiriin ja kofeiini kõrvaltoimed

aspiriini / kofeiin / orfenadriin

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Lihasvalu paratsetamooli, Tylenol, naprokseen, ibuprofeen, diklofenak, Voltaren, paratsetamool, Aleve, Advil, Motrin, Naprosyn

Lihasspasmid cyclobenzaprine, Soma, baklofeen, flekseriil, diasepaam, tisanidiinravi Vaalium, metokarbamool Robaxin, Zanaflex, Karisoprodooli metaksaloon

 või minna liituda aspiriini / kofeiin / orfenadriin tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.