oraqix (non-süstitavate Puudutus)

Oraqix Valitsuse heakskiidetud

Üldnimetus: lidokaiin ja prilokaiini parodondi Gel 2,5% / 2,5%; Heakskiitmise kuupäeva: 19. detsember 2003; Tootja: DENTSPLY Pharmaceutical; Ravi: parodondi Anesteesia

Oraqix on nõelata igemealuse (alla gumline) anesteetikumi kasutamiseks täiskasvanutel vajavad lokaliseeritud narkoosi periodontaaltaskutega ajal tagi ja / või root hööveldamine korra.

Oraqix on õli toatemperatuuril nii saab lihtsasti rakendatavatena periodontaaltaskutega ravi vajava. Kui Oraqix kasutatakse tahkestub kehatemperatuuril arvesse elastne geel, mis võimaldab tal jääda koht samas anestesioloogia jõustub.

Oraqix (lidokaiini / prilokaiini aktuaalne)

Oraqix kantakse igemepiirile ümber valitud hamba abil nüri otsaga aplikaator. Katlakivi ja juur hööveldamine menetlust võib alustada 30 sekundi pärast taotluse Oraqix et parodontiidi tasku. Anesteetikum toime kestus on umbes 20 minutit. Kui anesteesia hakkab vähenema, Oraqix võib tagasi panna, kui vaja.

Oraqix geeli ei tohiks kohaldada kasutades standardseid Hambaanesteesiaks süstlaid. Seda tohib kasutada koos Oraqix dosaatori. Ärge süstige Oraqix geeli.

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Anesteesia fentanüül, lidokaiini aktuaalne, hüostsamiini, ketamiin, propofooli, Levsin glükopürrolaadil, suktsinüülkoliiniga, Robinul, Stadol, butorfanooliga Nubain, rokurooniumist, EMKÜ, bensokaiinis aktuaalne, Talwin, nabulfiin, Diprivan, etomidaadi, pentasotsiiniga, Xylocaine Jelly, halotaanita, sevofluraan