OPTISON’ile

Tõsine kardiopulmonaalsed reaktsioonid, mis võivad lõppeda surmaga, on toimunud ajal või pärast perflutreeni microsphere manustamine koos kõige tõsisemad reaktsioonid 30 minuti jooksul pärast manustamist. Hinnata kõik patsiendid tahes tingimus, mis välistab selle ravimi kasutamise kohta. Alati on elustusseadmed ja väljaõpetatud personal.

Kasutab Optison

Therapeutic Klass: diagnostiline aine, Südamefunktsioon

Albumiin mikrokerad ülihelikiirusel preparaat sisaldab väga väike gaasiga täidetud albumiini mikrokerad, mis peegeldavad helilaineid ja aitavad luua parema pildi. Albumiin mikrokerad ülihelikiirusel ettevalmistamisel süstitakse veeni enne ultraheli, et aidata diagnoosida probleeme südame.

Albumiin mikrokerad ülihelikiirusel ettevalmistamisel tuleb anda ainult või otsese järelevalve all ning arst erikoolituse ultraheli protseduure.

Otsustades kasutada diagnostiline test, mis tahes riske test tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Ka teised asjad võivad mõjutada testi tulemusi. Selle katse järgmise tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Uuringud see aine on tehtud ainult täiskasvanud patsientidel, ja ei ole mingit konkreetset teavet võrrelda kasutamine albumiini mikrokerad ülihelikiirusel lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine albumiini mikrokerad ultraheliga eakate kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Enne Kasutades Optison

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate selle diagnostiline test, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kes on saanud käesoleva diagnostilise testi tahes järgmiste ravimitega ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutada seda diagnostiline test. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Arst võib olla erilisi juhiseid teile ettevalmistamisel oma test. Kui te ei saa aru juhiseid saate või kui te pole neid saanudki juhised, pidage nõu oma arsti ette.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Puuduvad erilisi ettevaatusabinõusid järgima pärast seda testi.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Õige kasutamine OPTISON’is

Ehhokardiograafia Definity perflutreen

 või minna liituda Optison tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Optison

Optison kõrvaltoimed

Optison (perflutreenkomponent)