opana: kasutusalad, annustamine, kõrvaltoimed, ja hoiatused

Mis on Opana?

Opana kasutatakse raviks mõõduka kuni tugeva valu.

Laiendatud vabanemisega vormis selle ravimi kohta on umbes-the-clock tugeva valu. Opana ER ei ole ette nähtud kasutamiseks vastavalt vajadusele aluseks valu.

Opana võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

oluline info

Te ei tohiks kasutada Opana kui teil on raske astma või hingamisprobleemid, ummistus oma maos või sooltes, või mõõduka kuni raske maksahaigus.

Opana võib aeglustada või peatada oma hingamist, eriti siis, kui hakata kasutama seda ravimit või kui teie annus on muutunud. Ärge võtke seda ravimit suuremates kogustes või kauem kui ettenähtud. Ärge purustage, murdke või avada pikatoimelist pill (Opana ER). Neelake see kogu kokkupuute vältimiseks potentsiaalselt fataalne annust.

Oksümorfooniks võib olla sõltuvust tekitav, isegi tavalisi annuseid. Võtke seda ravimit täpselt arsti poolt. Ei jaga seda ravimit koos teise inimesega. VALESTI narkootiliste valuvaigistite võib põhjustada ADDICTION üledoseerimise või surm, eriti lapse või muu isik, kes kasutab seda ravimit ilma retseptita.

Rääkige oma arstile, kui te olete rase. Oksümorfooniks võib põhjustada eluohtliku võõrutusnähte oma vastsündinud kui te kasutate ravimeid raseduse ajal.

Enne Opana

Ära joo alkoholi. Kahjulikud kõrvalmõjud või surm võib tekkida, kui alkohol on kombineeritud Opana.

Te ei tohi võtta Opana kui te olete allergiline oksümorfooniks, või kui teil on

raskekujulise astma või hingamisprobleemid

ummistus oma maos või sooltes; või

mõõduka kuni raske maksahaigus.

Mõned ravimid võivad suhelda oksümorfooniks ja põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse serotoniini sündroom. Ole et teie arst teaks, kui te võtate ravimeid depressiooni, vaimuhaigusi, Parkinsoni tõbi, migreeni, rasked infektsioonid, või ennetada iiveldust ja oksendamist. Küsige oma arstilt enne muudatuste tegemist, kuidas või kui te võtate oma ravimeid.

Veendumaks Opana on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

mistahes hingamisraskuste või kopsuhaigus

ajalugu peatrauma, ajukasvaja või krambid

ajalugu narkomaania, alkoholism või vaimuhaigus

urineerimine probleeme

maksa- või neeruprobleemid; või

probleeme oma sapipõie, kõhunäärme või kilpnäärme.

Opana võib tekitada harjumust. Ei jaga seda ravimit teise inimesega, eriti keegi, kellel on esinenud ravimite väärkasutamise või sõltuvusega. Hoidke ravimit kohas, kus teised ei saa seda. Müük või anda ära Opana ühelegi teisele isikule on seadusega vastuolus.

Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda. Kui kasutate oksümorfooniks raseduse ajal, teie laps võiks saada sõltub uimasti. See võib põhjustada eluohtliku võõrutusnähte laps pärast sündi. Sündinud laste sõltub harjumust ravim võib vajada arstiabi mitu nädalat.

Ei ole teada, kas oksümorfooniks eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Võtke Opana täpselt nii, nagu ette nähtud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Opana võib aeglustada või peatada oma hingamist, eriti siis, kui hakata kasutama seda ravimit või kui teie annus on muutunud. Ärge võtke Opana suuremates kogustes või kauem kui ettenähtud. Rääkige oma arstile, kui ravim tundub tööta samuti leevendab valu.

Opana võib olla sõltuvust tekitav, isegi tavalisi annuseid. Võtke seda ravimit täpselt arsti poolt. VALESTI narkootiliste valuvaigistite võib põhjustada ADDICTION üledoseerimise või surm, eriti lapse või muu isik, kes kasutab seda ravimit ilma retseptita. Müük või anda ära Opana ühelegi teisele isikule on seadusega vastuolus.

Kontrollige alati oma pudel, veendumaks, et on saanud õige pillid (sama marki ja tüüpi) meditsiini arsti poolt. Küsi apteekrilt, kui teil on küsimusi selle ravimi saate apteegist.

Kuidas ma peaksin kasutama Opana?

Lõpetage kõik teised ümber-the-clock narkootilisi valuvaigisteid, kui alustatakse Opana.

Võtke Opana tühja kõhuga, vähemalt 1 tund enne või 2 tundi pärast sööki.

Ärge purustage, murdke või avada pikatoimelist pill. Neelake see kogu kokkupuute vältimiseks potentsiaalselt fataalne annust.

Mõned vormid Opana tehakse koostisaine ei ole imendumist organismis. Osa tablett võib tunduda väljaheites. See on normaalne kõrvaltoime ja ei tee seda ravimit vähem efektiivne.

Ärge lõpetage Opana äkki pärast pikaajalist kasutamist või siis võiks tekkida ebameeldivad sümptomid. Küsige oma arstilt, kuidas vältida võõrutusnähte, kui te lõpetate selle ravimi kasutamist.

Kunagi purustada ega murda Opana tableti sisse hingata või pulber segada see vedeliku süstib veeni. See tava on surmaga kuritarvitamisest oksümorfooniks jms retseptiravimeid.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest, soojuse ja valguse.

Jälgi summa meditsiinis kasutatud iga uue pudeli. Oksümorfooniks on narkootikumide kuritarvitamise ja sa peaksid olema teadlikud, et kui keegi kasutab oma ravimit valesti või ilma retseptita.

Ärge hoidke konts Opana tabletid. Küsige oma apteekrilt, kust leida ravim tagasi võtma kõrvaldamise programmi. Kui puudub take-tagasi programmi, loputage võtmata jäänud tabletid WC potti. Vabanemine ravimid õhetus on soovitatav vähendada ohtu juhusliku üleannustamise surma põhjustamist. See soovitus kehtib väga väike hulk ravimeid ainult. The valitsus, mis töötab koos tootja on kindlaks teinud, see meetod olla kõige sobivam viis kõrvaldamiseks ja kõige vähem ohtu inimeste ohutuse.

Kuna Opana mõnikord võetakse vajadusel, siis ei pruugi olla ravimigraafikut. Kui te võtate ravimit regulaarselt, võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

 Oksümorfooniks üledoos võib lõppeda surmaga, eriti lapse või muu isik, kes kasutab seda ravimit ilma retseptita.

Üleannustamise sümptomiteks võivad olla unisust, lihasnõrkus, segasus, külmad ja niiske nahk, silmaterasid, pinnapealne hingamine, südame löögisageduse aeglustumine, minestamine või kooma.

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Ära joo alkoholi. Kahjulikud kõrvalmõjud või surm võib tekkida, kui alkohol on kombineeritud oksümorfooni. Kontrolli oma toitu ja ravimeid siltide olla kindel, et need tooted ei sisalda alkoholi.

Mis juhtub üleannustamise korral?

See ravim võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Vältida autot juhtides ja masinatega seni, kuni sa tead, kuidas Opana mõjutab teid. Peapööritus või raske uimasus võib põhjustada kukkumise või muu õnnetusi.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mingeid märke allergiline reaktsioon Opana: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Mida tuleks vältida?

Helistage oma arstile, kui teil on

hingeldus, nõrk või pinnapealne hingamine

kerge peaga tunne, nagu sa võib edasi viia

Opana kõrvaltoimeid

haigushoog (krambid)

valu rinnus, hingeldus, köha kollane või roheline lima

tugev oksendamine

viljatus, vastamata menstruatsioon

impotentsus, seksuaalelu häired, huvi kadumine seksi; või

madal kortisooli tase – iiveldus, oksendamine, isutus, pearinglus, süvenemine väsimus või nõrkus.

Oksümorfooniks on tõenäolisem, et põhjustada hingamisprobleeme vanematel inimestel ja inimesi, kes on tõsiselt haige, alatoidetud või muul viisil nõrgestatud.

Pöörduge arsti poole kohe, kui teil on serotoniini sündroomi sümptomid, nagu: rahutus, hallutsinatsioonid, palavik, higistamine, külmavärinad, kiire südame löögisagedus, lihasjäikus, tõmblemine, koordinatsiooni kadumine, iiveldus, oksendamine või kõhulahtisus.

Ühine Opana kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

kõhuvalu, iiveldus, oksendamine, kõhukinnisus, kõhulahtisus

pearinglus, uimasus, peavalu, väsimus

suukuivus, suurenenud higistamine

uneprobleemid (unetus); või

kerge lööve või sügelus.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Mõned ravimid võivad põhjustada soovimatuid või ohtlikke tagajärgi, kui seda kasutatakse oksümorfooniks. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu, ja mis tahes ravimi hakkate või kasutamise lõpetama.

Selle ravimi kasutamine koos teiste ravimitega unisekstegevaid või aeglustada oma hingamine võib põhjustada ohtlikke või eluohtlikke kõrvaltoimeid. Küsige oma arstiga enne Opana koos Unitabletti, lihaste lõdvestajaid teiste narkootiliste valuvaigistite või ravim ärevuse, depressiooni või krambid.

Teised ravimid võivad suhelda oksümorfooniks, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

8.08.2016-03-28, 03:55:36

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Millised teised ravimid mõjutavad Opana?

CSA Graafik 2 Kõrge võimalikku kuritarvitamist

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Opana (oksümorfooniks)

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen, hüdrokodoon, propafenoon Percocet, hüdroksüsiin, klonidiin

Labor Pain oksümorfooniks, Stadol, butorfanooliga Talwin, pentasotsiiniga, ropivakaiin Naropin, Numorphan