oopiumi ettevalmistamist

Kasutab oopiumi ettevalmistamist

Oopiumipreparaatidele kasutatakse koos teiste meetmetega ravida raske kõhulahtisus. Need ravimid kuuluvad ravimite rühma, mida nimetatakse narkootikumid. Kui liiga palju narkootilise ei võeta, võib see muutuda harjumust, mis põhjustab vaimse või füüsilise sõltuvuse. Füüsiline sõltuvus võib viia tühistamise kõrvaltoimeid kui te lõpetate ravimi.

Enne Kasutades oopiumi ettevalmistamist

Oopiumipreparaatidele on saadaval ainult arsti retsepti.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Hingamisprobleemid võib olla eriti tõenäoline lastel kuni 2 aastat vana, kes on tavaliselt tundlikum kui täiskasvanuid mõju oopiumipreparaatidele.

Hingamisprobleemid võib olla eriti tõenäoline eakatel patsientidel, kes on tavaliselt tundlikumad kui nooremad täiskasvanud mõju oopiumipreparaatidele.

Oopiumipreparaatidele ei ole uuritud rasedatel. Kuid morfiini (sisalduvad need ravimid) on põhjustatud sünnidefektide loomi, kui manustatakse väga suurtes annustes.

Regulaarne kasutamine oopiumipreparaatidele raseduse ajal võib põhjustada loote muutunud sõltuvaks ravimit. See võib kaasa tuua tühistamise kõrvaltoimeid vastsündinul. Ka need ravimid võivad põhjustada hingamisprobleeme vastsündinul, eriti kui need on võetud vahetult enne sünnitust.

Oopiumipreparaatidele ei ole teatatud põhjustada probleeme imetavad lapsi.

Õige kasutamine oopiumi ettevalmistamist

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

oopiumi ettevalmistamisel tuleb võtta suu kaudu, isegi kui tegemist on Tilgutuspudel. Summa, mida peaks tegema, mõõdetakse spetsiaalse tilguti varustatud oma retsepti ja veega lahjendatud lihtsalt enne kui te võtate iga annuse. See põhjustab ravimi pöörduda värvilt piimjas, kuid see on siiski töö.

Kui teie retsepti ei tulnud Tilgutuspudel ja suunad pudelil öelda seda võtma poolt teelusikatäis, siis ei ole vaja lahjendada see enne kasutamist.

Kui oopiumi ettevalmistamisel häirib magu, võib arst teile seda võtta koos toiduga.

Võtke oopiumi ettevalmistamisel ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. See on eriti oluline väikelastele ja eakatele patsientidele, kes on eriti tundlikud mõju oopiumipreparaatidele. Kui liiga palju tegemist, oopiumi ettevalmistamisel võivad muutuda harjumust (põhjustab vaimset või füüsilist sõltuvust) või tekitada probleeme, sest üledoosi.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse oopiumi ettevalmistamine, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Hoida oopiumi ettevalmistamisel tihedalt suletuna, et vältida alkoholi aurustumist ja ravim muutub tugevamaks.

Pöörduge arsti poole, kui teie kõhulahtisus ei peatu pärast 1 või 2 päeva või kui tekib palavik.

oopiumi ettevalmistus lisada alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi, võib tekkida unisus). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või muid narkootikume; barbituraadid krampide-; lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele . Ära joo alkohoolseid jooke, ja kontrollida oma arstiga enne mistahes ülalnimetatud ravimitest, kui te võtate oopiumi ettevalmistamisel.

oopiumi preparaadiga võib põhjustada mõnedel inimestel unine, uimane, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Isegi kui võtta enne magamaminekut, siis võivad mõned inimesed tunda unisust või uimasust tõustes. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite Opium ettevalmistamine enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib olla eriti tõenäoline, kui ärkad äkki lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võib aidata vähendada seda probleemi. Kui teil tekib tugev pearinglus, uimasust, või nõrkust pärast pildistamist oopiumi ettevalmistamine, pikali, samas võib aidata.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal oopiumi ettevalmistamist

Kui te olete võtnud oopiumi ettevalmistamisel regulaarselt mitu nädalat või rohkem, kasutamist ei lõpeta seda ilma arstiga konsulteerimata. Arst võib teil vähendada järk-järgult kogus kasutate enne ravi täielikku lõpetamist, et vähendada võõrutusnähte kõrvaltoimeid.

Kui te arvate, või keegi teine ​​on manustanud üledoosi, saada hädaabi korraga. Võttes oopiumi üledoosi ettevalmistamisel või võtta alkoholi või teiste kesknärvisüsteemi pärssivate koos oopiumi ettevalmistamisel võib viia teadvuse ja võib-olla surma. Üleannustamise krambid (hood), segadus, raske närvilisus või rahutus, raske peapööritus, tugev unisus, aeglane või ebaregulaarne hingamine ja nõrkus.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Samuti pidage nõu oma arsti kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest on tõsine ja tekkida ootamatult, sest need võivad viidata raskema ja ohtlik probleem teie kõht

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Pärast kasutamise lõpetamist oopiumi ettevalmistamine, võib teie keha on vaja aega, et kohaneda. Aeg, see võtab sõltub meditsiini kasutad ja kui kaua seda kasutanud. Selle aja jooksul kontrolli oma arstile, kui te märkate mõnda järgmistest kõrvaltoimetest

oopiumi ettevalmistamisel kõrvaltoimed

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.