oomega-3-etüülestreid

Therapeutic Klass: Hüperlipideemiavastased

Kasutab omega-3-etüülestreid

Keemiline Klass: Omega-3 rasvhape

oomega-3-etüülestreid on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Omega-3-etüülestreid järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon omega-3-etüülestreid või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju omega-3-etüülestreid lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga omega-3-etüülestreid eakatel.

Uuringud näitavad, et see ravim võib muuta piima tootmiseks või koostis. Kui alternatiivina seda ravimit ei ole ette nähtud, siis tuleb jälgida imiku kõrvaltoimeid ja piisava piima tarbimist.

Enne Kasutades omega-3-etüülestreid

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutamine omega-3-etüülestreid. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Kasutage omega-3-etüülestreid ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, või ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Samuti ei peatu või muutke annust ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga.

oomega-3-etüülestreid kaasas pakendi infoleht. On väga oluline, et lugeda ja mõista seda teavet. Kindlasti küsige arstilt midagi aru ei saa.

Pea meeles, et omega-3-etüülestreid ei ravi teid terveks kuid see aitab kontrollida. Seetõttu peate jätkama seda vastavalt juhendile, kui te ootate, et hoida oma triglütseriidide (rasvad) sisaldus alla.

Enne väljakirjutamist ravim teie seisund arst ilmselt proovida, et kontrollida oma seisundit väljakirjutamisel isiklik dieedi jaoks. Hoolikalt jälgida spetsiaalse dieedi oma arsti saatis sulle. Selline toitumine võib olla madal rasva, suhkru ja / või kolesterooli. Paljud inimesed suudavad kontrollida nende seisukorda hoolikalt pärast nende arsti korraldusi õige toitumine ja kehaline aktiivsus. Meditsiin on ette nähtud ainult siis, kui täiendavat abi on vajalik ja tõhus vaid siis, kui ajakava dieedi ja füüsilise koormuse korralik järgimine. Samuti omega-3-etüülestreid on vähem tõhus kui teil on suuresti ülekaaluline. See võib olla väga oluline, et sa minna kehakaalu vähendada dieedi. Kuid pidage nõu oma arsti enne toimub iga dieedi.

oomega-3-etüülestreid võib võtta koos toiduga.

Neelake kapsel alla tervelt. Ärge murda, purustada, närida, lahustada või avage kapsel. Kui kasutate ühekordselt vahtplastist tassi (vahtpolüstürool tassi), ei tohi avada kapsel ja ei lase selle sisu ühendust vahtplastist tassi.

Võtke omega-3-etüülestreid samal ajal iga päev.

Annus oomega-3-etüülestreid on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid oomega-3-etüülestrid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse oomega-3-etüülestrid, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et omega-3-etüülestreid töötab korralikult ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Nõuetekohase kasutamise omega-3-etüülestreid

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Ettevaatusabinõud Kuigi Kasutades omega-3-etüülestreid

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Hüpertriglütserideemi fenofibraat, kalaõli, TRICOR, Lovaza, omega-3 polüküllastumata rasvhappeid, Trilipix, Vascepa, fenofibriinhape, Lofibra

Toidulisandina multivitamiinide, kalaõli, biotiin, Lovaza, KoQ10, askorbiinhape, kaltsium / D-vitamiini, koensüüm Q10, Probiootilised valemiga, omega-3 polüküllastumata rasvhapped

oomega-3-etüülestreid kõrvaltoimed

oomega-3 polüküllastumata rasvhapped