ondansetrooni suukaudne, suuõõnelahus

Ravimite klassi: oksendamist

Kasutab Ondansetroonile

Farmakoloogiline klassi: serotoniin retseptori antagonisti 5-HT3

ondansetrooni on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Ondansetroonile järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ondansetroon või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Odansetrooni lastel alla 4-aastased. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Odansetrooni eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades ondansetroon

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate ondansetroon, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades ondansetrooni mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades ondansetroon ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades ondansetrooni mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades ondansetroon koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate ondansetroon või annab teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutamiseks Odansetrooni. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke ondansetrooni ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Et kasutada suulist lagunev tablett

Kui soovid kasutada suukaudsete lahustuvate film

Kui te oksendate 30 minuti jooksul pärast kasutades ondansetrooni võtta sama koguse ravimit uuesti. Kui oksendamine jätkub, pöörduge oma arsti poole.

ondansetrooni kaasas patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Annus Odansetrooni on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid Odansetrooni. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse Odansetrooni, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate annuse Odansetrooni ja tunnete iiveldust või oksendate, võtke vahelejäänud annus niipea kui võimalik.

Hoidke ravimit fooliumtaskust kuni olete valmis seda kasutama. Säilitada toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine Odansetrooni

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoidke kasutamata lahustuvad film fooliumtaskust kuni sa valmis seda kasutama.

Pöörduge arsti poole, kui tugev iiveldus ja oksendamine jätkub haiglast lahkudes või vähiravi keskus.

Ärge kasutage ondansetrooni kui te saate apomorfiini (Apokyn®). Kasutades neid ravimeid koos võivad suurendada riski tõsisemaid probleeme.

ondansetroon võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate ondansetroon.

Võta kohe oma arstile, kui teil on mingeid muutusi oma südamerütmi. Sa võid tunda pearinglust või minestada, või siis võib olla kiire, raskepärane, või ebakorrapärane südametegevus. Veenduge, et teie arst teaks, kui teie või keegi teie pereliikmetest on esinenud südame rütmihäired probleem nagu QT pikenemist.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal ondansetroon

Pöörduge kohe arsti poole, kui hakkate valu või paistetus kõhu piirkonnas. Need võivad olla märgid tõsisest mao või soolte probleem.

ondansetroon võib sind pearinglust. Ärge juhtige autot ega midagi muud, mis võib olla ohtlik kui te ei tea, kuidas ondansetrooni teile mõjub.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

ondansetrooni kõrvaltoimed

ondansetroon

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Iiveldus / oksendamine prometasiin, lorasepaami hüdroksütsiin, Ativani ondansetroon, Zofran

Iiveldus / oksendamine, kemoteraapiast põhjustatud lorasepaam, Ativani ondansetroon, Zofran, deksametasoon, metoklopramiid

Iiveldus / oksendamine, Postoperative ondansetrooni Zofran, metoklopramiid Reglan, Zofran ODT, Emend

Iiveldus / oksendamine, kiirguse poolt indutseeritud ondansetrooni Zofran, Zofran ODT, granisetrooni Kytril, Zuplenz