omnipaque 140

Therapeutic Klass: kiirgus- mitteioonsed kontrastained

Kasutab Omnipaque 140

Ioheksool võib anda ka suukaudselt või rektaalselt aitavad diagnoosida või leida probleemidele liigestes, maos või sooltes, pankrease, ja muud kehaosad.

See ravim on anda ainult või järelevalve all arst.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga iohexol lastel. Mõned lastel teatud haigusseisundid võivad olla rohkem soovimatuid kõrvaltoimeid, mis võivad nõuda ettevaatusega patsientidel, kes saavad iohexol.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga iohexol eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus soovimatuid kõrvaltoimeid, mis võivad vajada patsientidele ettevaatusega iohexol.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Enne Kasutades Omnipaque 140

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad iohexol. See ei pruugi olla omased Omnipaque 140. Palun lugege hoolikalt.

Arst või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas. Seda ravimit antakse pantud nõelaga arteri või veeni või oma seljaaju. Samuti võib anda suu kaudu või läbi oma pärasoole.

Arst võib teile ravimid (nt antihistamiinikumid, steroidid), et vältida allergilisi reaktsioone.

Joo ekstra vedelikku, et sa ei liigu enam uriinist, kui olete selle ravimi saamist. See võib aidata vältida probleeme neerudega.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme tihedalt ajal, kui saate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda saada.

Rääkige oma arstile, kui te olete rase.

See ravim võib põhjustada südameatakk, insult, ja vere hüübimise probleemid ajal Angiograafilise korra. Rääkige oma arstile, kui teil on valu rinnus, mis võib levida käed, lõualuu, selja või kaela, hingamisraskused, iiveldus, ülemäärane higistamine, nõrkus, veriköha, tuimus või nõrkus oma käe või jala, või ühel kehapoole, ootamatu või tugev peavalu või probleemid nägemise, kõne või jalgsi pärast seda ravimit.

Raske neeruhaigus võib tekkida pärast seda ravimit. Rääkige oma arstile, kui teil on järgmised sümptomid pärast ravimi: agitatsioon, segasus, vähenenud uriinieritus, peapööritus, peavalu, lihastõmblused, kiire kaalutõus või näo, pahkluude või käed.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Öelge oma arstile või õele kohe, kui teil on nahalööve, sügelus, õhupuudus, higistamine, näo, keele ja kõri, või pigistustunne rinnus pärast saate seda ravimit.

Veenduge, et teie arst teaks, kui teil on olnud allergiline reaktsioon mõne värvi või meditsiini antud katse ajal või menetlust.

Selle ravimi kasutamise ajal, siis võib kiirgust. Rääkige oma arstiga, kui teil on mure selles.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate iohexol süsti. See ravim võib mõjutada tulemusi teatud meditsiiniliste testide.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine. Sa ei tohiks saada iohexol süsti koos steroidravimit oma seljaaju.

Õige kasutamine iohexol

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Omnipaque 140

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Body Imaging iohexol, Omnipaque 300, Omnipaque 240, ioversol, Omnipaque 350, Optiray 320

Angiocardiography iohexol, Omnipaque 300, Omnipaque 240, Omnipaque 350, Omnipaque Flexipak

Seedetrakti Eksami- lidokaiini aktuaalne, Lidoderm, Xylocaine Jelly, iohexol, Xylocaine Viskoossne

Urograafia iohexol, Visipaque, Omnipaque 300, Iodiksanooli, iopromide, Omnipaque 240

Omnipaque 140 kõrvaltoimed

Omnipaque 140 (iohexol)

 või minna liituda Omnipaque 140 tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.