omeprasooli, klaritromütsiin ja amoksitsilliin

Omeprasool on prootonpumba inhibiitor (PPI). See toimib hulk vähenenud toodetud happe kõhuga. Klaritromütsiin ja amoksitsilliin mõlemad kuuluvad ravimite rühma, mida antibiootikumid. Nad töötavad bakterite hävitamiseks või takistab nende kasvu. Kuid omeprasooli, klaritromütsiin ja amoksitsilliin ei tööta nohu, gripp, või muud viirusnakkused.

Kasutab omeprasool, klaritromütsiin ja amoksitsilliin

omeprasool, klaritromütsiin ja amoksitsilliin on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Omeprasooli, klaritromütsiin ja amoksitsilliin järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon omeprasool, klaritromütsiin ja amoksitsilliin või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Omeclamox-Pak ™ lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Omeclamox-Pak ™ eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on probleeme neerudega, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saavatel patsientidel omeprasooli, klaritromütsiin ja amoksitsilliin.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate omeprasooli, klaritromütsiin ja amoksitsilliin, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Enne Kasutades omeprasooli, klaritromütsiin ja amoksitsilliin

Kasutades omeprasool, klaritromütsiin ja amoksitsilliin mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades omeprasooli, klaritromütsiin ja amoksitsilliin ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades omeprasool, klaritromütsiin ja amoksitsilliin mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutada omeprasooli, klaritromütsiin ja amoksitsilliin. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke omeprasool, klaritromütsiin ja amoksitsilliin ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Omeclamox-Pak ™ kaasas individuaalne päevas manustamisel kaart, mis sisaldab: 2 läbipaistmatu, lavendel ja hall kapslit omeprasooli, 4 läbipaistmatu, virsiku ja apelsini kapslit amoksitsilliini ja 2 valget tabletti klaritromütsiini.

Neelake kapslid ja tabletid tervelt. Ärge purustage, närige või avada ühtegi neist. Võtke iga annus tühja kõhuga, enne hommiku- ja õhtusöögi ajal.

Hoia kasutades omeprasool, klaritromütsiin ja amoksitsilliin täieliku ravi ajal, isegi kui te ennast paremini pärast paari esimese annustes. Teie infektsioon ei pruugi koristama, kui te lõpetate ravimi kasutamise liiga vara.

Annus omeprasooli, klaritromütsiin ja amoksitsilliin on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid omeprasooli, klaritromütsiin ja amoksitsilliin. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse omeprasooli, klaritromütsiin ja amoksitsilliin, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda kasutada. Veri, uriin, ja teised laboratoorsed uuringud võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude. Kui teie seisund ei parane või kui see muutub hullemaks, arutage seda oma arstiga.

Ärge kasutage omeprasool, klaritromütsiin ja amoksitsilliin kui te kasutate teatud tungaltera ravimite (nt dihüdroergotamiin, ergotamiin, D.H.E. 45®, Ergomar®, Ergostat® või Migranal®) või pimosiid (Orap®). Kasutades neid ravimeid koos võivad suurendada riski rohkem tõsiseid kõrvaltoimeid.

Õige kasutamine omeprasooli, klaritromütsiin ja amoksitsilliin

omeprasool, klaritromütsiin ja amoksitsilliin võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, palavik või külmavärinad, häälekähedus, haavandid või haavandid nahal, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, suu või kõri turse, kui te kasutate omeprasooli , klaritromütsiin ja amoksitsilliin.

Veenduge, et teie arst teaks, kui te olete rase või plaanite rasestuda. Kui te rasestute kasutades omeprasool, klaritromütsiin ja amoksitsilliin, rääkige sellest kohe oma arstile.

omeprasooli, klaritromütsiin ja amoksitsilliin võib põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel võib see olla tõsised. See võib tekkida 2 kuud või enam pärast te lõpetate omeprasool, klaritromütsiin ja amoksitsilliin. Ärge võtke kõhulahtisuse ravimit ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Kui teil on küsimusi või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on palavik, liigesevalu, nahalööve, turse keha, jalad, või pahkluude või ebatavaline kaalutõusu pärast omeprasool, klaritromütsiin ja amoksitsilliin. Need võivad olla sümptomid äge interstitsiaalne nefriit.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate omeprasooli, klaritromütsiin ja amoksitsilliin. omeprasool, klaritromütsiin ja amoksitsilliin võib tulemusi mõjutada teatud meditsiiniliste testide.

Rääkige oma arstile, kui teil on Aasia sugulaste, nagu Filipino, hiina, jaapani, korea, või Taiwani enne omeprasool, klaritromütsiin ja amoksitsilliin.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal omeprasool, klaritromütsiin ja amoksitsilliin

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

omeprasool, klaritromütsiin ja amoksitsilliin kõrvaltoimed

amoksitsilliini / klaritromütsiin / omeprasool

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Helicobacter pylori infektsiooni omeprasool, amoksitsilliin, pantoprasooli, Nexium, metronidasool, Prilosec, Protonix, Flagyl, lansoprasool, esomeprasooli Prevacid, klaritromütsiin, tetratsükliin, Aciphex, Biaxin, Amoxil, rabeprazole, Pepto-Bismol, vismutsubsalitsülaati, Prevpac, Kaopectate, Pylera, Biaxin XL, Prevacid SoluTab

 või minna liituda amoksitsilliini / klaritromütsiin / omeprasool tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.