omacetaxine (subkutaanselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Omacetaxine süstimiseks kasutatakse kroonilise või aktseleratsioonifaasi krooniline müeloidne leukeemia (CML). Seda kasutatakse patsientidel, kes on juba saanud ravimeid KML, et ei toiminud hästi. Leukeemia on teatud tüüpi vähk, kus keha muudab ebanormaalne valgete vereliblede.

Omacetaxine on kasvajavastane (vähi) ravimid. See häirib vähirakkude kasvu, mis on lõpuks hävitatud organismis. Kuna kasvu normaalsetes rakkudes võib mõjutada ka omacetaxine, teisi kõrvaltoimeid võib tekkida. Enne ravi alustamist, rääkige oma arstiga kasu see ravim kui ka võimalikest ohtudest, kasutades seda.

See ravim on anda ainult või otsese järelevalve all arst.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju omacetaxine süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Pulber süstelahuse

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga omacetaxine süsti eakatel.

Allergia

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

pediaatriline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

vanurite

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravim manustatakse shot naha all, tavaliselt mao (kõhu) või reide.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Helistage oma arstile, kui teil on mingeid küsimusi.

Muud koostoimed

Sul võib ka õpetada, kuidas anda seda ravimit kodus. Lugege ja järgige suundades Kasutusjuhend lehel enne endale süstida. Ärge kasutage ravimit rohkem või kasutada seda sagedamini, kui arst on soovitanud. Helistage oma arstile, kui teil on mingeid küsimusi.

Teisi terviseprobleeme

Kasutada kodus

Doseerimine

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Ravim tuleb manustada kindla ajakava. Kui te unustate annuse võtmata, võtke ühendust oma arstiga, home health hooldaja või ravi kliinikus juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Talletada süstlad kodus

Ärge visake kasutatud süstlad, nõelad, või muu varustuse majapidamises prügikasti või prügikasti konteiner. Pane kõik kasutatud tarvikute Bioloogiline oht konteiner ja tagastab selle oma arsti hävitamiseks.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda saada. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud selle ravimi kasutamise ajal, rääkige sellest kohe oma arstile.

Omacetaxine võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

See ravim võib põhjustada väsimust. Ärge juhtige autot ega midagi muud, mis võib olla ohtlik kui te ei tea, kuidas see ravim teile mõjub.

See ravim võib mõjutada veresuhkru taset. Pöörduge arsti poole, kui teil on diabeet ja märgata muutusi tulemusi veres või uriinis suhkur testid.

Cancer ravimid võivad põhjustada kõhuvalu, kõhukinnisus, kõhulahtisus, iiveldus või oksendamine, isegi pärast ravimite seda ära hoida. Küsige oma arsti või õde umbes kuidas kontrollida neid kõrvaltoimeid.

vahelejäänud annus

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

ladustamine

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.