OKÜ-troll

Neomütsiini ja polümüksiini B on antibiootikumid. Neid kasutatakse bakteriaalsete infektsioonide raviks.

Deksametasoon on steroid. Seda kasutatakse raviks paisutamise seostatud bakteriaalsete infektsioonide silma.

Neomycin, polümüksiin B ja deksametasooni oftalmiline kasutatakse bakteriaalsete infektsioonide raviks silmad.

Neomütsiini, polümüksiini B ja deksametasooni oftalmoloogilised võib kasutada ka muuks otstarbeks, kui on loetletud selles ravimi juhendis.

Võtke ühendust oma arstiga, kui sümptomid hakkavad süvenevad või kui te ei näe mingit paranemist teie seisund paari päeva pärast.

Ärge puudutage tilguti või toru avamist pindadele, sealhulgas silma või käsi. Tilguti või toru avamist on steriilne. Kui see saastub, siis võib see põhjustada infektsiooni oma silmaga.

Kanna kerge surve sees silmanurgast (nina lähedale) pärast iga tilga, et vältida vedeliku äravool üles oma pisarakanali.

Ärge kasutage neomütsiini, polümüksiini B ja deksametasooni oftalmoloogilised kui teil on viiruslik või seeninfektsioon silma. Seda kasutatakse infektsioonide raviks bakterite poolt põhjustatud ainult.

Ei ole teada, kas neomütsiini, polümüksiini B ja deksametasooni oftalmoloogilised kahjustab sündimata last. Ärge kasutage seda ravimit ilma eelnevalt oma arstiga nõu, kui te olete rase.

Ei ole teada, kas neomütsiini, polümüksiini B ja deksametasooni oftalmoloogilised eritub rinnapiima. Ärge kasutage seda ravimit ilma eelnevalt arstiga arsti, kui te imetate last.

Kasutage neomütsiini, polümüksiini B ja deksametasooni silmatilgad või salvi täpselt nii nagu arst. Kui sul ei ole aru saanud, küsige apteeker, meditsiiniõde või arst seletada neid teile.

Peske käsi enne ja pärast oma silmatilgad või salvi.

Kohaldada eyedrops

Raputa tilka õrnalt olla kindel, et ravim on hästi segunenud. Kallutage pea veidi tagasi ja tõmmake oma alumine silmalaug. Asetage tilguti üle oma silmaga. Vaata üles ja eemale tilguti. Tehtult langus ja sulgege silm. Suruge õrnalt sees silmanurgast (nina lähedale) umbes 1 minut, et vältida vedeliku äravool üles oma pisarakanali. Kui te kasutate rohkem kui üks tilk samas silma tilgutama mõlemasse silma, korrake seda protsessi umbes 5 minutit kukkumiste vahel.

Salvi

Hoia toru käes paar minutit see üles soojendada, et salvi väljub lihtsalt. Kallutage pea veidi tagasi ja tõmba õrnalt oma alumise silmalau. Kanna õhuke kiht salvi oma alumise silmalau. Sulgege silm ja veereta silmamuna ümber igas suunas 1 kuni 2 minutit. Kui te taotlete teise silma ravi, võimaldavad vähemalt 10 minutit enne oma järgmise taotluse.

Ärge puudutage tilguti või toru avamist pindadele, sealhulgas silma või käsi. Tilguti või toru avamist on steriilne. Kui see saastub, siis võib see põhjustada infektsiooni oma silmaga.

Ära kasuta silmatilkade, mis on värvi muutnud või on osakesi.

Hoidke neomütsiini, polümüksiini B ja deksametasooni oftalmoloogilised toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Hoida pudel või tuub korralikult kaetud.

Kandke annus niipea, kui see teile meenub. Siiski, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine ettenähtud annus, jätke unustatud annus vahele ja kehtivad järgmise vastavalt juhendile. Ärge kasutage kahekordset annust ravimit.

Üledoos seda ravimit on ebatõenäoline. Kui sul üleannustamine pesta silma veega ja helistada kiirabisse või mürgistuskeskusesse lähedal. Kui tilgad või salvi on alla neelatud, juua palju vedelikku ja kõne häirekeskusega nõu.

Ärge puudutage tilguti või toru avamist pindadele, sealhulgas silma või käsi. Tilguti või toru avamist on steriilne. Kui see saastub, siis võib see põhjustada infektsiooni oma silmaga.

Kasuta ettevaatlikult sõites, tegutsevad masinad, või täidavad muid ohtlikke tegevusi. Neomütsiini, polümüksiini B ja deksametasooni oftalmoloogilised võib põhjustada nägemise hägustumist. Kui teil tekib nägemise ähmastumine, et vältida nende tegevust.

Kasuta ettevaatlikult kontaktläätsedega. Kandke neid ainult juhul, kui arst kinnitab. Pärast seda ravimi, oodake vähemalt 15 minutit enne sisestamist kontaktläätsi.

Vältida teiste silmade ravimeid, kui arst kinnitab.

Tõsised kõrvaltoimed ei ole oodata seda ravimit.

Mõned põletamine, kipitus, ärritus, sügelus, punetus, nägemise hägustumine, silmalau sügelus, silmalaugude turse või valgustundlikkus võivad tekkida.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088.

Vältida silma muude ravimitega, kui need on heaks kiidetud arst.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile, kui te kasutate suukaudseid steroidravimit nagu prednisoloon (deltasoon Orasone, jt).

Drugs, mis on loetletud siin võib ka suhelda neomütsiini, polümüksiini B ja deksametasooni oftalmoloogilised. Rääkige oma arstiga ja apteeker Enne ükskõik millise retsepti või üle leti ravimid.

 Cerner Multum, Inc. Version: 4.03. Paranduse kuupäev: 2010-12-15, 05:01:39.