oksümorfooniks (suukaudne) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. See on eriti tähtis eakatel patsientidel, kes võivad olla tundlikumad mõju valuvaigistit. Kui liiga palju seda ravimit võtta pikka aega, võib see muutuda harjumust (põhjustab vaimset või füüsilist sõltuvust).

Kõige parem on seda ravimit võtta tühja kõhuga, vähemalt 1 tund enne või 2 tundi pärast sööki.

Kui kasutate laiendatud vabastavad tabletid

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

ladustamine

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Oksümorfooniks võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, kui võtta täiskasvanutel, kes ei ole harjunud tugeva narkootilise valuvaigistit, lapsed või lemmikloomad. Veenduge, et hoida ravimit turvalises ja ohutus kohas, et takistada teistel saada see.

Loputage kõik kasutamata ravim tualetist alla pärast seda, kui ravi lõppu. Samuti masti vana ravimit pärast kõlblikkusaega on möödas. See ravim on üks vähestest ravimeid, mis tuleb hävitada nii.