oksümetasoliin oftalmoloogilised

Therapeutic Klass: Veresooni ahendavate

Kasutab oksümetasoliin

Keemiline Klass: Imidasoliini

Oksümetasoliin on võimalik osta ilma retseptita.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest oksümetasoliin järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon oksümetasoliin või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kontrollige koos oma arstiga enne kasutamist oksümetasoliin silmatilgad lastel kuni 6-aastastele. Silmade punetus lastel võib esineda haigusi, nagu allergiad, palavik, nohu ja leetrid, mis võivad vajada arstiabi.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine oksümetasoliin eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades oksümetasoliin

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise oksümetasoliin. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Ärge kasutage oksümetasoliin silmalahust kui see muutub häguseks või muudab värvi.

Kasutada

Kasutage oksümetasoliin ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda rohkem kui 72 tundi, ei ole teisiti arst. Selleks võib teha oma silmade ärritust hullemaks ja võib suurendada ka võimalikke kõrvaltoimeid.

Annus oksümetasoliini on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste oksümetasoliin. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui silmade valu või muutus tekib nägemise või kui punetus või ärritus silma jätkub, halveneb, või kestab kauem kui 72 tundi, lõpetage ravimi kasutamine ja pöörduge arsti poole.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Kui oksümetasoliin kasutatakse lühikest aega väikestes annustes, kõrvaltoimeid tavaliselt on haruldased.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine oksümetasoliin

Saadavus OTC üle leti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Silmade punetus / sügelus fenüülefriinile oftalmoloogilised, Naphcon-A, fluorometoloonil oftalmoloogilised, nafasoliin oftalmoloogilised, triprolidiini, operatiivjuhtimise-A, Visine-A, FML, Naphcon, Flarex, Alamast, Eye Allergy Relief

Silmade kuivus / punetuse fenüülefriinile oftalmoloogilised, SYSTANE, kunstpisaraid, Refresh, fluorometoloonil oftalmoloogilised, GenTeal, Lacri-Lube S.O.P., nafasoliin oftalmoloogilised

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal oksümetasoliin

oksümetasoliin kõrvaltoimed

oksümetasoliin oftalmoloogilised