okstrifülliin ja guaifenesiin (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Okstrifülliin ja guaifenesiin kombinatsiooni kasutatakse ravimiseks või vältimiseks astma sümptomeid või ravida kroonilist bronhiiti ja emfüseemi. See ravim leevendab köha, hingeldus, õhupuudus, ja rahutu hingamine. See toimib avades bronhide (Õhuliikumisavasid kopsud) ja suurendada õhuvoolu nende kaudu.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kanada Tootja nimi

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kasutage seda ravimit ei soovitata, sest kõrge alkoholi sisaldus.

Kuigi ei ole konkreetset infot kasutamise guaifenesiin lastel, ei põhjusta erinevate kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui ta seda teeb täiskasvanud.

Elixir; Tablet

Patsiendid vanemad kui 60-aastased vajavad tõenäoliselt väiksema annusega kui noorematel täiskasvanutel. Kui summa okstrifülliin on liiga kõrge, kõrvaltoimed on tõenäolisem. Arst võib teha vereanalüüse, et selgitada, kas annus on vaja muuta.

Allergia

Kuigi ei ole konkreetset infot kasutamise guaifenesiin eakatel, ei põhjusta erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

pediaatriline

guaifenesiin

vanurite

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

teofülliin

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Muud koostoimed

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Teisi terviseprobleeme

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Doseerimine

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See ravim toimib kõige paremini, kui võtta koos klaasi veega tühja kõhuga (kas 30 minutit kuni 1 tund enne sööki või 2 tundi pärast sööki), sest nii saab ta verre varem. Siiski, mõningatel juhtudel võib arst teile seda ravimit võtta koos toiduga või kohe pärast sööki, et vähendada seedehäired. Kui teil on küsimusi, kuidas tuleks selle ravimi võtmist, pidage nõu oma arstiga.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada riski tõsiseid kõrvaltoimeid.

Et see ravim, mis aitab oma meditsiiniline probleem, siis tuleb võtta iga päev korrapäraste vahedega annuses tellitud arst. See on vajalik, et hoida konstantset ravimi sisaldust veres. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, ei jäta ühtki annust.

Tee kindlasti oma tervishoiutöötaja teab, kui olete mingeid erilisi dieeti, nagu kõrge valgusisaldusega, madala süsivesikute ja madala valgusisaldusega, kõrge süsivesikute dieeti.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Pärast seda, kui hakata okstrifülliin ja guaifenesiin kombinatsioon, see on väga oluline, et teie arst kontrollida oma vere teofülliini regulaarselt, et teada saada, kas teie annust okstrifülliin ja guaifenesiin kombinatsioon on vaja muuta. Ärge muutke ravimi annust vaid juhul, kui arst seda teha.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

vahelejäänud annus

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

ladustamine

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Arst peaks kontrollima oma korrapäraseks külastused, eriti esimestel nädalatel pärast seda, kui hakata seda ravimit. Vereproovi võib võtta, et aidata oma arsti otsustada, kas selle ravimi annuse tuleks muuta.

Okstrifülliin selles ravimis võib lisada kesknärvisüsteemi stimuleeriva efekti kofeiini sisaldavaid toiduaineid või jooke nagu šokolaad, kakao, tee, kohvi ja koolajooke. Vältida söömist või joomist suurtes kogustes neid toite või jooke Selle ravimi võtmise ajal. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Muutus oma tavalist käitumist või füüsilise heaolu võib mõjutada ravimi toimele organismis. Pöörduge arsti poole, kui teil

Enne kui on südamelihase perfusiooni uuringud (meditsiiniline test, mis näitab, kui hästi veri voolab oma südant), ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused test võib mõjutada seda ravimit.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.