oksikonasool aktuaalne

Therapeutic Klass: seenevastaste

Kasutab oksikonasool

Keemiline Klass: Imidasoolsed

Oksükonasool on nahale.See raviks

Oksikonasool on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest oksikonasool järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon oksikonasool või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Oksükonasool koor on testitud lastel ning efektiivsed doosid, ei ole näidanud, et põhjustada erinevaid kõrvaltoimeid või probleeme kui see täiskasvanutel. Kuid Sild harva esineb lastel vanuses alla 12.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole spetsiifilist informatsiooni võrreldes paiksete oksikonasool eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades, oksikonasool ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Enne Kasutades oksikonasool

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Kanna piisavalt oksikonasool katta kahjustatud ja ümbritseva naha piirkondades ja hõõruge õrnalt.

Hoia oksikonasool eemale silmad, nina, suu ja muid limaskesti. Samuti ärge kasutage seda tuppe. Pesta käsi pärast taotluse mõjutatud piirkondades.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, see on väga oluline, et teil hoida kasutades oksikonasool täieliku töötlemise aeg, isegi siis, kui teie sümptomid hakkavad koristama paari päeva pärast. Kuna seene infektsioonid võivad olla väga aeglane koristama, siis võib olla, et jätkata kasutades oksikonasool iga päev mitu nädalat või rohkem. Kui te lõpetate oksikonasool liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida. Ärge jätke ühtegi annust.

Annus oksükonasool on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste oksikonasool. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse oksikonasool, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui nahk probleemi ei paranda 2 kuni 4 nädala jooksul, või kui see muutub hullemaks, pidage nõu oma arstiga.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult ning aidata veenduge, et see ei tule tagasi, hea tervise harjumusi on ka vaja. Järgmised meetmed aitavad vähendada hõõrdumise ja ärritust ning aitab hoida alal jahedas ja kuivas.

Kui teil on küsimusi need meetmed, kontrollige oma tervishoiutöötaja.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Õige kasutamine oksikonasool

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Tinea corporis klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile aktuaalne, Lotrisone, Lamisil

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal oksikonasool

Tinea pedis klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile, Lotrisone, Lamisil

Tinea cruris klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile, Lotrisone, Lamisil

Tinea versicolor klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile aktuaalne, mikonasooliga aktuaalne, itrakonasool, ciclopirox aktuaalne

oksikonasool kõrvaltoimed

oksikonasool aktuaalne