ofloksatsiini

Fluorokinoloonide, sh ofloksatsiini, on seotud suurenenud risk Kõõlusepõletiku ja rebeneda igas vanuses. Risk suureneb koos vanusega üle 60 aasta, samaaegne steroidiravi ja neeru, südame või kopsu siirdamist. Fluorokinoloonid võib halvendada lihasnõrkus isikutel müasteenia. Vältida patsientidel, kellel on teadaolevalt esinenud müasteenia.

Kasutab ofloksatsiini

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Keemiline Klass: fluorokinolooni

Ofloksatsiini kuulub ravimite klassi, mida nimetatakse fluorokinoloonide antibiootikume. See toimib bakterite hävitamiseks või takistab nende kasvu. Kuid ofloksatsiini ei tööta nohu, gripp või muud viirusnakkused.

ofloksatsiini on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest ofloksatsiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ofloksatsiini või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju ofloksatsiini lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades ofloksatsiini

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga ofloksatsiini eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud südame või neeru probleeme, või tekivad tõsised kõõluste probleemide (sh kõõluse rebend), mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide ofloksatsiini.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate ofloksatsiini, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja tea, kas te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades ofloksatsiini mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades ofloksatsiini ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades ofloksatsiini mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise ofloksatsiini. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke ofloksatsiini ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

ofloksatsiini kaasas ravimi juhendis. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Te võite võtta ofloksatsiini koos toiduga või ilma.

Joo palju vedelikku, kui teid on ravitud ofloksatsiini. Joomine ekstra vett aitab vältida mõningaid soovimatuid tagajärgi ofloksatsiini.

Kui te kasutate antatsiidid alumiiniumi või magneesiumi sisaldavate (nagu Maalox®, Mylanta®), multivitamiine (kaltsiumi, raua või tsingi), didanosiini (Videx®) või sukralfaadis (Carafate®), neid ravimeid vähemalt 2 tundi enne või 2 tundi pärast pildistamist ofloksatsiini. Need ravimid võivad hoida ofloksatsiini toimet.

Hoia kasutades ofloksatsiini täieliku ravi ajal, isegi kui te ennast paremini pärast paari esimese annustes. Teie infektsioon ei pruugi koristama, kui te lõpetate ravimi kasutamise liiga vara.

Annus ofloksatsiini puhul erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste ofloksatsiini. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse ofloksatsiini, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine ofloksatsiini

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme, kui te kasutate ofloksatsiini. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

ofloksatsiini võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia, mis võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helista oma arstile või õele kohe, kui teil on lööve, sügelus, nõgestõbi, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu pärast pildistamist ofloksatsiini.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ofloksatsiini. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõdvenemine naha punaseks nahakahjustused; raske akne või nahalööve; haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui te kasutate ofloksatsiini.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on tume uriin, savikarva väljaheide, kõhuvalu või kõhuvalu, või kollased silmad või nahk. Need võibolla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal ofloksatsiini

Ofloksatsiini võib põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel võib see olla tõsised. See võib tekkida 2 kuud või enam pärast te lõpetate ofloksatsiini. Ärge võtke kõhulahtisuse ravimit ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Kõhulahtisus ravimid võivad teha kõhulahtisuse halvemaks või teha see kestab kauem. Kui teil on küsimusi, või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Rääkige oma arstile, kui teil esineb tuimus, kihelus või põletav valu kätes, käte, jalgade või jalgu. Need võivad olla sümptomid seisund, mida nimetatakse perifeerne neuropaatia.

Ofloksatsiini võib harva põhjustada põletikku või isegi rebeneb kõõlus (nööri, mis kinnitub lihased luud). Oht, kõõluste probleeme võib suurendada, kui te olete üle 60-aastased, kasutades steroidid (nt deksametasoon, prednisoloon, prednisoloon või Medrol®), on tõsiseid probleeme neerudega, on esinenud kõõluste probleemide (nt reumatoidartriidi artriit), või elundi saanud (nt südame, neerude, kopsude) siirdamine. Kui teil tekib äkiline valu või turse kõõluste pärast treeningut (näiteks pahkluu, tagasi põlve või sääre, õla, küünarnuki või randme), pidage nõu oma arsti kohe. Hoiduda kasutamise kuni arst ütleb teisiti.

Patsientidel, kellel on ebanormaalselt aeglane pulss või madal kaaliumi sisaldus veres, ofloksatsiini võib suurendada riski, kiire, aeglane või ebaregulaarne südametöö. Helistage oma arstile kohe, kui te tunnete, et teie süda ei ole peksmine normaalselt.

Mõned inimesed, kes võtavad ofloksatsiini võivad muutuda tundlikumaks päikesevalguse kui nad tavaliselt. Päikesevalguse isegi lühikeseks ajaks, võib põhjustada tõsiseid päikesepõletuse või nahalööve, punetus, sügelus või värvimuutusi. Kui hakkate ofloksatsiini

Kui teil on tõsine reaktsioon päike, pidage nõu oma arstiga.

Ofloksatsiini võivad mõned inimesed tunda peapööritust, peapööritust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite ofloksatsiinile enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik. Kui need reaktsioonid on eriti häiriv, pöörduge oma arsti poole.

ofloksatsiini kõrvaltoimed

ofloksatsiini

Sest diabeetikutel insuliini või suukaudseid ravimeid: ofloksatsiini võib põhjustada hüpoglükeemiat (madal veresuhkru tase) mõnedel patsientidel. Sümptomid madala veresuhkru tuleb ravida, enne kui nad viia teadvuse kaotuseni (kulgeb läbi). Erinevad inimesed võivad tunda erinevaid sümptomeid madala veresuhkru. Kui teil tekivad madala veresuhkru, lõpetage ofloksatsiini ja pidage nõu oma arsti kohe

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te võtate ofloksatsiini. Tulemused mõnede analüüside võib mõjutada ofloksatsiini.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kuseteede infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, Augmentin, Levaquin

Põiepõletik tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, cephalexin, Levaquin, levofloksatsiinist

Prostatiit tsiprofloksatsiin, doksütsükliin, cephalexin, Levaquin, levofloksatsiinist

Bronhiit tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, Augmentin