Ocufen® tilka

Ennetamine vähenemine pupilli suurus operatsiooni ajal. Samuti võib kasutada teisi haigusi määrab arst.

Ocufen® tilka on Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid (NSAID) silmatilkade. See blokeerib teatud aine, mis põhjustab põletikku (punetus, turse ja ärritus).

Võtke ühendust oma arstiga või tervishoiuteenuse osutaja kohe, kui mõni nendest kehtib teie.

Teatud haigused võivad suhelda Ocufen® tilka. Rääkige oma arstile, kui teil on mõni haigus, eriti kui mõni järgnevast kehtib teie

Mõned ravimid võivad suhelda Ocufen® tilka. Rääkige oma arstiga, kui te kasutate mingeid muid ravimeid, eriti mõni järgmistest

See ei pruugi olla täielik loetelu kõigist koostoimed, mis võivad tekkida. Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja kui Ocufen® langeb võib olla koostoimeid teiste ravimitega ei. Pöörduge oma arsti poole, enne kui käivitada, peatada või muuta annust või apteekriga.

Kasuta Ocufen® langeb, nagu teie arst. Kontrollige etiketti ravimit täpse doseerimisjuhiste.

Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja mis tahes küsimustele võite olla kuidas kasutada Ocufen® langeb.

Kõik ravimid võivad põhjustada kõrvaltoimeid, kuid paljud inimesed ei või väiksemaid kõrvaltoimeid. Pöörduge arsti poole, kui mõni neist kõige sagedamad kõrvalnähud püsivad või muutuvad tüütu

Tundlikkus silma (de) valgust; Ajutise põletustunne, ärritus või kipitus silma.

Rasked allergilised reaktsioonid (nahalööve, nõgestõbi, sügelus, hingamisraskused; pigistustunne rinnus, turse suu, näo, huulte või keele); verejooks silma; Raske või püsiva põletustunne, ärritus, sügelus, punetus, kipitus, turse silma; nägemishäired.

See ei ole täielik loetelu kõigist kõrvaltoimeid, mis võivad tekkida. Kui teil on küsimusi kõrvaltoimeid, võtke ühendust arstiga. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Et aru kõrvaltoimeid asjaomasele asutusele, lugege juhend Probleemidest FDA.

Kontakt 1-800-222-1222 (American Association of mürgistusteabekeskusele), kohaliku mürgituskeskus või traumapunkti kohe.

Hoida Ocufen® langeb vahel 59 ja 77 kraadi F (15 ja 25 kraadi C). Hoida eemal kuumuse, niiskuse ja valguse. Ärge hoidke vannituba. Hoia Ocufen® langeb välja lastele kättesaamatus kohas ja eemal lemmikloomad.

See teave ei tohi kasutada, et otsustada, kas võtta Ocufen® langeb või teisi ravimeid. Ainult oma tervishoiuteenuse osutaja on teadmised ja koolitus, millised ravimid on õige. See teave ei toeta ühtegi ravimit ohutu, efektiivne, või heaks raviks tahes patsiendi või tervisliku seisundi. See on ainult lühike kokkuvõte üldist teavet Ocufen® langeb. See ei hõlma kogu informatsiooni võimalike kasutusviiside, suunad, hoiatused, ettevaatusabinõud, koostoimed, kõrvaltoimeid või riske, mis võivad kehtida Ocufen® langeb. See teave ei ole konkreetse arsti ja ei asenda informatsiooni saate oma tervishoiuteenuse osutaja. Sa pead rääkima oma tervishoiuteenuse osutaja täieliku informatsiooni riske ja eeliseid Ocufen® langeb.