ocudox mugavuse komplekt

Ravivad silmalau infektsioonid.

Ocudox Mugavuse Kit on komplekt, mis sisaldab tetratsükliini antibiootikum, puhastavad padjakesed ja niisutav spray. Antibiootikumidega teoste aeglustades bakterite kasvu, mis aitab organismi immuunsüsteemi tappa baktereid. Puhastus padjad leevendada silmalau ärritus, eemaldades mustuse ja õli. Pihu annab niiskust silmalau ja silma piirkonnas.

Võtke ühendust oma arstiga või tervishoiuteenuse osutaja kohe, kui mõni nendest kehtib teie.

Teatud haigused võivad suhelda Ocudox Mugavuse Kit. Rääkige oma arstile, kui teil on mõni haigus, eriti kui mõni järgnevast kehtib teie

Mõned ravimid võivad suhelda Ocudox Mugavuse Kit. Rääkige oma arstiga, kui te kasutate mingeid muid ravimeid, eriti mõni järgmistest

See ei pruugi olla täielik loetelu kõigist koostoimed, mis võivad tekkida. Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja kui Ocudox Mugavuse Kit võib olla koostoimeid teiste ravimitega ei. Pöörduge oma arsti poole, enne kui käivitada, peatada või muuta annust või apteekriga.

Kasutage Ocudox Mugavuse Kit, nagu teie arst. Kontrollige etiketti ravimit täpse doseerimisjuhiste.

Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja mis tahes küsimustele võite olla kuidas kasutada Ocudox Mugavuse Kit.

Kõik ravimid võivad põhjustada kõrvaltoimeid, kuid paljud inimesed ei või väiksemaid kõrvaltoimeid. Pöörduge arsti poole, kui mõni neist kõige sagedamad kõrvalnähud püsivad või muutuvad tüütu

Isu kaotus; iiveldus; oksendamine.

Rasked allergilised reaktsioonid (nahalööve, nõgestõbi, sügelus, hingamisraskused; pigistustunne rinnus, turse suu, näo, huulte või keele turse ebatavaline kähedus); verine väljaheide; valu rinnus; vähenenud urineerimine; palavik, külmavärinad või kurguvalu; mõõduka kuni raske päikesepõletuse raske kõhulahtisus; tugevat ärritust, punetust või nahaketendusega; raske või püsiv peavalu; kõhuvalu või krambid; Maksaprobleemid (nt tume uriin, püsiv isukaotus, hele väljaheide, ebatavaline iiveldus või kõhuvalu, naha kollasus või silmad); kurgu ärritus või valu; neelamisraskused; ebaharilikke verevalumeid või verejookse; ebatavaline liigesevalu; ebaharilik väsimus või nõrkus; tupe ärritust või heakskiidu; nägemishäired.

See ei ole täielik loetelu kõigist kõrvaltoimeid, mis võivad tekkida. Kui teil on küsimusi kõrvaltoimeid, võtke ühendust arstiga. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088. Sul võib ka aru kõrvaltoimeid http://fda.gov/medwatch.

Kontakt 1-800-222-1222 (American Association of mürgistusteabekeskusele), kohaliku mürgituskeskus või traumapunkti kohe.

Hoida Ocudox Esmatarbekaupade Kit toatemperatuuril, vahel 68 ja 77 kraadi F (20 ja 25 kraadi C). Hoida eemal kuumuse, niiskuse ja valguse. Ärge hoidke vannituba. Hoia Ocudox Mugavuse Kit varjatud laste ja eemal lemmikloomad.

See teave ei tohi kasutada, et otsustada, kas võtta Ocudox Mugavuse Kit või teisi ravimeid. Ainult oma tervishoiuteenuse osutaja on teadmised ja koolitus, millised ravimid on õige. See teave ei toeta ühtegi ravimit ohutu, efektiivne, või heaks raviks tahes patsiendi või tervisliku seisundi. See on ainult lühike kokkuvõte üldist teavet Ocudox Mugavuse Kit. See ei hõlma kogu informatsiooni võimalike kasutusviiside, suunad, hoiatused, ettevaatusabinõud, koostoimed, kõrvaltoimeid või riske, mis võivad kehtida Ocudox Mugavuse Kit. See teave ei ole konkreetse arsti ja ei asenda informatsiooni saate oma tervishoiuteenuse osutaja. Sa pead rääkima oma tervishoiuteenuse osutaja täieliku informatsiooni riske ja eeliseid Ocudox Mugavuse Kit.