obizur intravenoosse

Therapeutic Klass: antihemofiilse Agent

Kasutab Obizur

Omandatud hemofiilia A, mida nimetatakse ka klassikaline hemofiilia, on seisund, mis tekib, kui keha ei tooda piisavalt Majapidamisfoolium. Kui sul ei ole piisavalt Majapidamisfoolium ja siis saab vigastada, veres ei hüübida korralikult. Sa võid sulanduvad ja vigastada lihaseid ja liigeseid. Majapidamisfoolium süst tõsta taset Majapidamisfoolium veres.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju antihemofiilse tegur rekombinantse sigade süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga antihemofiilse tegur rekombinantse sigade süsti eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades Obizur

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Arst või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas või kliinikus seade. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid tähelepanelikult, kui olete selle ravimi saamist veendumaks, et see töötab korralikult. Vereanalüüsi vaja.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergilised reaktsioonid, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil tekib nahalööve, sügelus, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, pearinglus või uimasus, või turse käed, nägu, suu või pärast saate seda ravimit.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

A-hemofiilia desmopressiin, traneksaamhapet DDAVP, ADVATEa, Cyklokapron, Stimate, Eloctate, NOVOSEVEN Recombinate, Kogenate, Adynovate, Humate-P, Nuwiq, NovoEight, Alphanate, antihemofiilse tegur / von Willebrandi faktor, Xynthaga, Monoclate-P, FEIBA VH , Genarc Kogenate FS

Õige kasutamine Obizur

 või minna liituda Obizur tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Obizur

Obizur kõrvaltoimed

Obizur (antihemofiilse tegur)