obinutuzumab intravenoosse

B-hepatiidi viirus (HBV) reaktiveerumise võib tekkida patsientidel, kes saavad obinutuzumab või muu CD20 suunatud tsütolüütilisuse antikehasid, mis võivad areneda eluohtlik või fataalne fulminantne hepatiit või maksapuudulikkus. Screen patsientidel ravi alguses HBV infektsiooni. Monitor HBV-positiivsete patsientide ravi ajal ja pärast ravi obinutuzumab. Kui HBV reaktiveerumise tekkimise korral katkestada obinutuzumab ja teiste ravimitega. Eluohtlik või fataalne progressiivne multifokaalne leukoentsefalopaatiaks on teatatud ka.

Kasutab obinutuzumab

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Farmakoloogilise Klass: monoklonaalne antikeha

obinutuzumab tuleb anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest obinutuzumab järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon obinutuzumab või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju obinutuzumab süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga obinutuzumab süsti eakatel.

Enne Kasutades obinutuzumab

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise obinutuzumab. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle obinutuzumab haiglas või vähiravi keskus. obinutuzumab antakse läbi nõel ühes oma veenid.

Te võite saada ka ravimeid, mis aitavad vältida reaktsioone süsti.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda obinutuzumab töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on mingeid Maksaprobleemid, nagu naha ja silmade keerates kollane, tumepruun uriin, parempoolne kõhuvalu, palavik, või tugev väsimus.

obinutuzumab võib suurendada riski haigestuda tõsine ja haruldaste ajuinfektsioonist nimetatakse progressiivne multifokaalne leukoentsefalopaatiaks (PML). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest: nägemishäired, koordinatsiooni kadumine, kohmakus, mälukaotus, rääkimisega raskusi mõistmisel mida teised ütlevad või nõrgad jalad.

obinutuzumab võib põhjustada Infusioonireaktsiooni mõne tunni jooksul pärast saada. Pöörduge arsti või õega kohe, kui teil on valu rinnus, palavik, külmavärinad, sügelus, nõgestõbi, nahapunetus näo, lööve, pearinglus, minestus, peapööritus, rahutu hingamine või näo, keele ja kõri.

obinutuzumab võib põhjustada tõsiseid tüüpi reaktsioon, mida nimetatakse tuumori lüüsi sündroom. Arst võib teile ravim, mis aitab seda vältida. Helistage oma arstile kohe, kui teil on langus või muutused uriinis summa, liigesevalu, jäikus, või turse, alaselja, külg, või kõhuvalu, kiire kaalutõus, jalgade paistetus või sääred või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Obinutuzumab võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Kuigi sa ravitakse obinutuzumab ja pärast ravi lõpetamist sellega, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsiinid) ilma arsti nõusolekuta. Obinutuzumab võib alandada organismi vastupanuvõimet ja vaktsiin ei pruugi töötada nii hästi või võite saada nakkuse vaktsiini tähendas, et takistada. Lisaks ei peaks sa ümber teisi isikuid, kes elavad oma majapidamises, kes saavad elusvaktsiinide sest on olemas võimalus, võiksid nad läbida viiruse teile. Mõned näited elusvaktsiinideks hulka leetrite, mumpsi, gripp (nina gripivaktsiini), polioviirus (suulises vormis), rotaviiruse ja punetiste. Ärge neile lähedal ja ei jää samas ruumis koos nendega väga kaua. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine obinutuzumab

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Krooniline lümfoidne leukeemia rituksaani, rituksimaabiga, tsüklofosfamiid, tsütoksaanile Imbruvica, ibrutinib, kloorambutsiilist, bendamustiin, immuunglobuliini veenisisene, Privigen, fludarabiini, Treanda

Follikulaarse lümfoomiga rituksaani, rituksimaabiga, Gazyva, interferoon alfa-2b, Zydelig, idelalisib, intron A, obinutuzumab

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal obinutuzumab

 või minna liituda obinutuzumab tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

obinutuzumab kõrvaltoimed

obinutuzumab