Nutropin’i aq pliiats

Kasutab Nutropin’i AQ Pen

Therapeutic Klass: Endokriinsüsteemi metabolismini Agent

Farmakoloogilise Klass: Somatropin

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga somatropiini lastel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga somatropiini eakatel. Kuid vanemad patsiendid tundlikumad mõju somatropiini ja on tõenäolisem, et olla soovimatuid tagajärgi, mis võivad vajada annuse kohandamist patsientidel vereseerumis.

Enne Kasutades Nutropin’i AQ Pen

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad somatropiini, e-coli saadud. See ei pruugi olla omased Nutropin’i AQ Pen. Palun lugege hoolikalt.

Ravim manustatakse shot naha all. Somatropin võib mõnikord pidada kodus patsientidele, kes ei pea olema haiglas. Kui te kasutate seda ravimit kodus, arst õpetab, kuidas valmistada ja süstida ravimit. Ole kindel, et saate aru, kuidas täpselt ravimit valmistab ja süstida.

See ravim on kaasas patsiendi infolehte. Lugege ja järgige juhiseid sisestada hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

On palju erinevaid vorme (nt viaal, kassett, injektsioonseadme) saadaval selle ravimi. Lugege juhiseid hoolikalt, et olla kindel, et tead, kuidas kasutada oma seadet.

Iga kord, kui sa oma ravimit, veenduge, olete saanud õige seade. Rääkige oma apteekrit, kui teil on küsimusi seade, mida anti.

Sulle näidatakse keha piirkondades, kus see pauk võib anda. Kasutage teist keha pindala iga kord, kui iseenda maha. Jälgi saad anda iga lasku, veendumaks, et pöörata keha piirkondades. See aitab ära hoida nahaprobleeme alates süsti.

Kasutage uut nõela, avamata viaali või süstal iga kord, kui süstida ravimit.

Sa ei pruugi kasutada kogu ravim igas viaalis (klaaspurk) või eeltäidetud süstlas. Kasutage iga viaal või süstal ainult üks kord. Ärge hoidke avatud viaali või süstlaga. Kui ravimi viaali või süstlaga värv on muutunud või kui näed osakesi, ei kasuta seda.

Kasutage ainult brändi seda ravimit arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Ravim tuleb manustada kindla ajakava. Kui te unustate annuse või unusta kasutada oma ravimit, pöörduge arsti või apteekriga juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine somatropiini, e-coli saadud

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit külmkapis, eemal otsesest valgusest. Mitte külmutada või raputada.

Visake kasutatud nõelad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.

Kui Te võtate seda ravimit pikka aega, see on väga oluline, et teie arst kontrollib teid regulaarselt külastab mingeid probleeme või soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud ravimit.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, mis nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil on lööve, sügelus, näo, keele või kõri, hingamisraskused või valu rinnus pärast raviks.

See ravim võib põhjustada nihkest puusaluu, eriti patsientidel, kellel kasvuhormooni puudulikkus või Turner sündroomiga. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on lonkama või valu puusas ja põlves.

See ravim võib mõjutada veresuhkru taset. Pöörduge arsti poole, kui te märkate muutusi tulemusi veres või uriinis suhkur katsete või kui teil on küsimusi.

See ravim võib põhjustada suurenenud surve peas. Pöörduge arsti poole, kui peavalu, iiveldus, oksendamine, nägemishäired või muud nägemishäired ravi ajal. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Nutropin’i AQ Pen

See ravim võib põhjustada vedelikupeetust (ekstra vett organismis). Rääkige oma arstile, kui teil on põletamine, tuimus, valu või pakitsus kõik sõrmed välja arvatud kõige väiksema sõrme, käte ja jalgade või valu, paistetus või lihasjäikus. Arst võib teie annust vähendada neid kõrvaltoimeid.

Pankreatiidi Harva esines mõnel patsiendil vereseerumis. Rääkige oma arstile, kui teil on ootamatu ja tugev kõhuvalu, külmavärinad, kõhukinnisus, iiveldus, oksendamine, palavik, või peapööritus.

Selle ravimi kasutamine võib suurendada riski saada vähk. Rääkige oma arstile, kui teil on mure selle riski.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate seda teatud brändi somatropiini (Humatrope®). Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Nutropin’i AQ Pen kõrvaltoimed

Nutropin’i AQ (somatropiini)

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Täiskasvanud inimese kasvuhormooni puudulikkus somatropiini, Norditropin’iga, Genotropiniga, Omnitrope, Saizen, Humatrope’iga

Lühikest kasvu jaoks Age somatropiini, Norditropin’iga, Genotropiniga, Omnitrope, Saizen, Humatrope’iga

Prader-Willi sündroom somatropiini, Norditropin’iga, Genotropiniga, Omnitrope, Saizen, Humatrope’iga

Pediatric Kasvuhormooni puudus somatropiini, Norditropin’iga, Genotropiniga, Saizen, Omnitrope, Humatrope’iga