nupercainal

Therapeutic Klass: Anesteesia, kohaliku

Kasutab Nupercainal

Keemiline Klass: Amino Amiid

Dibukaiin kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse aktuaalne lokaalanesteetikumidele. See deadens närvilõpmeid nahas. See ravim ei põhjusta teadvusetust nagu üldanesteetikumidest teha, kui kasutatakse operatsiooni.

Ehkki seda ravimit on võimalik osta ilma retseptita, kuid teie arst võib olla erilisi juhiseid nõuetekohase kasutamise ja annus teie meditsiiniline probleem.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud seost vanuse mõju dibukaiin ei ole läbi viidud lastel. Kuid lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga seda ravimit lastel ei ole oodata.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju dibukaiin eakatel patsientidel.

Enne Kasutades Nupercainal

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Kasutage seda ravimit alati täpselt nii, nagu teie arst või vastavalt pakendi juhistele. Ärge kasutage seda muul põhjusel ilma arstiga. See ravim võib põhjustada kõrvaltoimeid, kui seda kasutatakse liiga palju, sest rohkem see imendub naha kaudu.

Peske käsi seebi ja veega enne ja pärast ravimi kasutamist.

Kui ei ole teisiti määranud teie arst, ei kehti see ravim avada haavad, põletused või katki või põletikuline nahk.

Seda ravimit tuleb kasutada ainult probleeme ravitakse oma arsti või nimetatud tingimused pakettide suunas. Kontrollige koos oma arstiga enne selle kasutamist teiste probleeme, eriti kui te arvate, et nakkus võib esineda. Seda ravimit ei tohi kasutada, et ravida teatud tüüpi naha infektsioonid või tõsiseid probleeme, nagu näiteks raskeid põletushaavu.

Ole ettevaatlik, et mitte saada mingit ravimit oma nina, suu ja eriti silma, sest see võib põhjustada tugevat silmade ärritust. Kui ükskõik milline ravim ei saa nendes valdkondades, pesta vastavat piirkonda veega vähemalt 15 minutit ja kontrollida oma arstile.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui teie seisund ei parane 7 päeva jooksul, või kui see muutub hullemaks, pidage nõu oma arstiga.

Pärast ravimi nahale kandmist naha oma lapse, vaadata lapse hoolikalt veenduda, et ta ei saa midagi ravimi silma või suhu. Dibukaiin võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, eriti lastel, kui ta satub suhu ja neelatakse.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on naha lööve, põletustunne, kipitustunne, turse või ärritust nahale.

Õige kasutamine Nupercainal

Ärge kasutage kosmeetika või muud nahahooldustooted ravitud naha piirkondades.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Nupercainal

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Hemorroidid lidokaiini aktuaalne, hüdrokortisoon aktuaalne, fenüülefriinile aktuaalne, Proctozone HC, Anusol-HC

Kohalik tuimestus lidokaiini oftalmoloogilised, Lidoderm, kokaiin aktuaalne, bupivakaiinil

Anal Sügelemine lidokaiini aktuaalne, hüdrokortisoon aktuaalne, fenüülefriinile aktuaalne, Proctozone HC, Anusol-HC, Proctosol-HC

Burns, Väline lidokaiini aktuaalne, vankomütsiin, gentamütsiin, tobramütsiinist, Silvadene, albumiin inimese

Nupercainal kõrvaltoimed

Nupercainal (dibukaiin aktuaalne)