nucynta

Tapentadool on Ajakava II kontrollitav aine, millel on potentsiaali opioidide sõltuvus, kuritarvitamise või väärkasutuse, mis võib põhjustada üledoosi ja surma. Hinnata riski Enne ravi alustamist ja jälgida märke ebaõigest kasutamisest, ja narkomaania ravi ajal. Raske või surmaga hingamise depressioon võib esineda. Jälgi märke hingamise depressiooni ravi ajal, eriti ravi alguses ja annuse suurendamisel. Öelge patsientidele neelata pikatoimelist tabletid tervelt ja mitte närida, purustada ega lahustada tabletid vähendada juhusliku üleannustamise. Juhuslik allaneelamine Tapentadooli laiendatud vabastavad tabletid võivad põhjustada surmaga üledoosi, eriti lastel. Pikaajaline kasutamine raseduse ajal võib põhjustada vastsündinu opioidide võõrutusnähtude sündroomile, mis võib lõppeda surmaga, kui märkamatuks ja ei ravita. Kui pikaajalisel kasutamisel on vajalik raseda, nõustab patsiendi riski lootele ja tagada, et vastavat ravi on kättesaadavad. Öelge patsientidele, et vältida alkoholi ja alkoholi sisaldavate ravimite samaaegset kasutamist võib põhjustada tõus plasmas ja potentsiaalselt surmaga lõppev üledoos Tapentadooli.

Kasutab Nucynta

Therapeutic Klass: Valuvaigisti

Keemiline Klass: opioidide

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Tapentadooli lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Tapentadooli eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus kõhukinnisus ja vanusega seotud kopsu, maksa või neeru probleemidele, mis võivad vajada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide Tapentadooli.

Enne Kasutades Nucynta

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad Tapentadooli. See ei pruugi olla omased Nucynta. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid ja võimalused kuritarvitamine.

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või ilma.

Neelake pikendatud vabanemisega tablett tervelt, üks tablett korraga, kus on piisavalt vett. Ärge purustage, lahustuvad või närida.

Mõõda suulise vedelik märgitud annustamissüstalt, mis on koos paketiga. Teie annus tuleb mõõta ja anda täpselt, et vältida üledoosi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine Tapentadooli

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoia suukaudsete vedelate pudeli püsti pärast avamist.

Kõrvaldage tahes mittevajalikud tabletid või suukaudne vedelik õhetus tualetist alla.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused, eriti esimestel päevadel võtate Tapentadooli. See on vajalik, et võimaldada annuse kohandamist ning kontrollida, kas kõik soovimatud mõjud.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate seda ravimit.

Ärge kasutage seda ravimit, kui olete kasutanud MAO inhibiitoreid (MAOI), nagu isocarboxazid, fenelsiin selegiline tranüültsüpromiini Eldepryl®, Marplan®, Nardil® või Parnate® jooksul viimase 14 päeva jooksul.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Nucynta

Ärge kasutage rohkem ravimit või võtate seda sagedamini, kui arst on soovitanud. See võib olla eluohtlik. Üleannustamise sümptomid hõlmavad raske, kiire või aeglane, ebaregulaarne, pinnapealne või rahutu hingamine, kuiv või sinised huuled, küüned, või naha või õhupuudus. Helistage oma arstile, kui te märkate neid sümptomeid.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis võib sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravimi allergiat või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, muud retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, ravimid haigushoogude või barbituraadid, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Pöörduge arsti enne mistahes ülalnimetatud ravimitest, kui te kasutate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust, uimasust, nõrkust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku. Püsti aeglaselt lamavast või istuvast asendist võib aidata.

See ravim võib põhjustada tõsiseid seisund, mida nimetatakse serotoniini sündroom, kui võtta koos teatud ravimitega. Kontrollige koos oma arstiga, enne kui võtta mis tahes muid ravimeid. Helistage oma arstile kohe, kui teil on palavik, segadus, rahutus, koordinatsiooni kadumine, või kõhulahtisus.

Kui olete kasutanud seda ravimit regulaarselt mitu nädalat või kauem, ei muutke annust või äkki lõpetada selle ravimi võtmist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Arst võib teie järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult. See võib aidata vähendada võimalust võõrutusnähud, nagu kõhuvalu või kõhukrambid, ärevus, palavik, iiveldus, nohu, higistamine, värinad, või unehäired.

Kasutades narkootikumid pikka aega võivad põhjustada tõsiseid kõhukinnisus. Selle vältimiseks võib arst suunab teid võtta lahtisteid, juua palju vedelikku, või suurendada kiudaineid oma dieeti. Kindlasti järgige hoolikalt, sest jätkates kõhukinnisus võib põhjustada tõsisemaid probleeme.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid vastsündinul. Rääkige oma arstile, kui te arvate, et olete rase või kui te plaanite rasestuda selle ravimi kasutamise ajal.

Nucynta kõrvaltoimed

Nucynta (Tapentadooli)

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Graafik 2 Kõrge võimalikku kuritarvitamist

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen, hüdrokodoon, propafenoon Percocet, hüdroksüsiin, klonidiin, diklofenak, Norco, fentanüül, CelebrexR, morfiin, Vicodin, Voltaren, lidokaiini paikseks, Dilaudid difeenhüdramiini paikseks, OxyContin, Paratsetamool