NovoSeven’iga

Tõsine arteriaalse ja venoosse tromboosi juhtude seostatakse kasutamise hüübimisfaktor VIIa. Patsiente tuleb teavitada ohtudest ja tean, märke ja sümptomeid, tromboosi ja trombemboolia. Jälgi tunnused / sümptomeid tromboosi ja aktiveerimise koaguleerumisprotsessid.

Kasutab NOVOSEVEN

Therapeutic Klass: Hemostaatilisi

Faktor VIIa on inimese poolt toodetud valk imiteerida Loodusliku aktiveeritud VII faktori (faktor VIIa) organismis. Seda kasutatakse verejooksu peatamiseks vigastuste patsientidele hemofiilia aidates vere hüübimist.

Faktor VIIa tuleb anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga Factor VIIa lastel.

Adekvaatseid ja hästi kontrollitud uuringuid ei ole tehtud suhe vanus mõju faktor VIIa eakatel patsientidel.

Enne Kasutades NOVOSEVEN

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad hüübimisfaktor VIIa. See ei pruugi olla omased NOVOSEVEN. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme tihedalt ajal, kui saate seda ravimit veendumaks, et see töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil on lööve, sügelus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui olete selle ravimi saamist.

See ravim võib suurendada oma võimalusi võttes vere hüübimise probleemid. Risk on suurem, kui teil on meditsiiniline seisund, nagu levitatakse veresoonde koagulatsiooni (DIK) või raske isheemiatõbi või kui te võtate teatud vere hüübimist ravimeid. Rääkige oma arstile, kui teil on ootamatu või tugev peavalu, nägemis- või kõnes, valu rinnus, õhupuudus, või tuimus või nõrkus, kui olete selle ravimi saamist.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Õige kasutamine hüübimisfaktor VIIa

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

VII faktori puudulikkus IX faktori kompleksi, Profilnine SD, NovoSeven’iga RT, PROPLEX T, hüübimisfaktor VIIa

A-hemofiilia desmopressiin, traneksaamhapet DDAVP, ADVATEa, Cyklokapron, Stimate, Eloctate

Hemofiilia B BeneFIX Alprolix, IX faktori kompleksi, Profilnine SD, Mononine, PROPLEX T

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal NOVOSEVEN

NOVOSEVEN kõrvaltoimed

NOVOSEVEN (hüübimisfaktor VIIa)