novo-rythro etüülsuktsinaat vedrustus

Kasutab Novo-Rythro etüülsuktsinaat peatamine

Need ravimid võivad samuti kasutada, et ravida Legionelloosi ja muid probleeme nagu määrab arst. Nad ei tööta nohu, gripp või muud viirusnakkused.

Erütromütsiinide on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist, erütromütsiine kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Ravim on välja uuritud lastel ja efektiivne annuste ei ole näidanud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui ta seda teeb täiskasvanud.

See ravim on testitud ja ei ole näidanud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel. Kuid vanematel inimestel võib olla suurem risk kuulmislanguse, eriti kui nad võtavad suurtes annustes erütromütsiin ja / või on neeru- või maksahaigus.

Erütromütsiin estolaat on põhjustanud kõrvaltoimeid kaasates maksas mõnel rasedatel. Kuid ükski erütromütsiine On näidatud, et põhjustada sünnidefekte või muid probleeme inimese imikuid.

Enne Kasutades Novo-Rythro etüülsuktsinaat peatamine

Erütromütsiinide erituda rinnapiima. Kuid erütromütsiinide ei ole näidanud, et põhjustada probleeme imetavad lapsi.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad erütromütsiini. See ei pruugi olla omased Novo-Rythro etüülsuktsinaat peatamine. Palun lugege hoolikalt.

Üldiselt erütromütsiinide on kõige parem võtta ühe klaasi (8 untsi) vett tühja kõhuga (vähemalt 1 tund enne või 2 tundi pärast sööki). Kui seedehäired toimub, need ravimid võivad võtta koos toiduga. Kui teil on küsimusi erütromütsiin ravimitega, mida võtate, kontrollige oma tervishoiutöötaja.

Patsientidel, kes suulise vedelal kujul ravimit

Patsientidel, kes närimistablett kujul seda ravimit

Patsientidel, kes hilinenud vabanemisega kapsli kujul (koos Gastroresistentsete graanulid) või hilinenud vabanemisega tablettide kujul ravimit

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, hoida ravimi võtmise eest täiskohaga ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete mõne päeva pärast. Kui teil on “streptomütsiini” infektsioon, siis peaks hoidma selle ravimi võtmist vähemalt 10 päeva. See on eriti oluline “strep” infektsioonid. Raske südamega probleeme võiks kujuneda hiljem kui teie infektsioon ei õnnestu täielikult. Samuti, kui te lõpetate ravimi võtmise liiga vara, võivad sümptomid uuesti tekkida.

See ravim toimib kõige paremini siis, kui on pidev summa veres. Selleks, et aidata hoida summa konstantne, ei jäta ühtki annust. Samuti on parem võtta annust ühtlaste vahedega korda päeval ja öösel. Näiteks, kui teil on võtta 4 annust päevas, siis tuleb annust vahedega umbes 6 tundi. Kui see segab und või muude igapäevaste tegevuste või kui vajate abi planeerimisel parim aeg võtta oma ravimit, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Õige kasutamine erütromütsiini

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Novo-Rythro etüülsuktsinaat peatamine

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Hambaravi abstsess amoksitsilliin, metronidasool, Flagyl, erütromütsiin, klaritromütsiin, Biaxin

Naha ja pehmete kudede infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin

Ülemiste hingamisteede infektsioon amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, Augmentin, cephalexin, Bactrim

Novo-Rythro etüülsuktsinaat peatamine kõrvaltoimed

erütromütsiini

Bronhiit tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, Augmentin