novantroon

Mitoksantrooni tuleks aeglaselt vabalt liikuv IV infusiooni ja ei tohi kunagi anda SubQ, IM või intraarteriaalselt. Ei kasutata intratekaalselt; tõsiseid vigastusi koos püsivate kahjustusteta võib tuleneda intratekaalseks. Välja arvatud ägeda mittelümfotsüütilise leukeemia ravi üldiselt ei tohi anda patsientidele, kelle neutrofiilide arv vähem kui 1500 rakku / mm (3). Kardiotoksilisust, potentsiaalselt eluohtlike, on seostatud ravi. Käesolevalt või anamneesis südame-veresoonkonna haigus, varasem või kaasuv mediastiinumi / perikardi piirkonna kiiritusravi, varasem ravi teiste Antratsükliinidega või antratseendioonidega või samaaegne kasutamine teiste kardiotoksiliseks ravimid võivad suurendada riski südame toksilisust. Monitor südame funktsiooni (südame tunnused / sümptomid ja vasaku vatsakese väljutusfraktsiooni (LVEFi)) kõikidel patsientidel ravi ajal. Patsiendid, kellel hulgiskleroos (MS), kellel on algtaseme LVEFi allapoole normi alumine piir ei tohi saada mitoksantroon. Monitor MS patsientide südame funktsiooni enne iga annuse manustamist. Ära anda täiendavaid annuseid, kui kliiniliselt olulist langust LVEF ravi ajal ja mitte manustada kumulatiivne annus ületab 140 mg / m (2) SM patsientidel. Kui mitoksantrooni ravi on tühistatud, hilise esinevad Kardiotoksiliste tuleks hinnata igal MS patsientidel. Mitoksantroon ravi MS patsientidel ja vähiga patsientidel suurendab riski haigestuda sekundaarse ägeda müeloidse leukeemia.

Kasutab Novantrone

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Mitoksantrooni häirib vähirakkude kasvu, mis on lõpuks hävitatud. Kuna kasv normaalne keha rakud võivad mõjutada ka mitoksantrooni, muu soovimatu mõju ka tekkida. Mõned neist võivad olla tõsised ja tuleb teatada oma arstile. Muud mõjud, nagu juuste väljalangemine, ei pruugi olla tõsine, kuid võib tekitada probleeme. Mõned kõrvaltoimed ei pruugi ilmneda kuude või aastate pärast ravimit kasutatakse.

Enne ravi alustamist mitoksantrooniga, teie ja teie arst peaks rääkima hea seda ravimit teeb samuti riske kasutamist.

Ravim tuleb manustada ainult või vahetus arsti järelevalve.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju mitoksantrooni süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades Novantrone

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga mitoksantrooni süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud meditsiiniliste probleemide, mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega mitoksantroon.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad mitoksantrooniga. See ei pruugi olla omased Novantrone. Palun lugege hoolikalt.

Mitoksantroon on mõnikord koos teatud teiste ravimitega. Kui te kasutate ravimite kombinatsioon, see on oluline, et te saada igaüks õigel ajal. Kui te võtate mõnda neist ravimitest suu, pidage nõu oma arsti, et aidata teil planeerida nii, et võtta neid õigel ajal.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas või vähi kliinikus. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

Kui teil on valu, põletustunne, punetus või turse nahka ala, kus nõel pannakse, rääkige oma arsti või õega kohe.

Kui seda ravimit satub nahale, loputa ala hästi sooja vee ja rääkige sellest oma arstile. Kui ravimit satub silma, loputage silmi rohke veega ja rääkige sellest oma arstile.

Kuigi te saate mitoksantrooni, võib arst teile juua ekstra vedelikku, et sa ei liigu enam uriiniga. See aitab vältida probleeme neerudega ja hoida oma neerusid toimib hästi.

Mitoksantrooni põhjustab tihti iiveldust ja oksendamist. Kuid see on väga oluline, et te jätkuvalt saada ravimit, isegi siis, kui kõht on häiritud. Küsige oma arstilt, kuidas vähendada nende mõju.

See ravim on kaasas patsiendi pakendi infolehte. Lugege ja järgige informatsioon hoolikalt läbi. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vere katsed ja südamega funktsioon võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Sa ei tohiks saada seda ravimit, kui te olete rase. Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile. Samuti võib arst teil vaja on rasedustest enne saate iga annus seda ravimit, veendumaks, et te ei ole rase.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on rinnus valu või ebamugavustunne, kiire või ebaregulaarne südametegevus; õhupuudus; jalgade paistetus ja sääred või rahutu hingamine. Need võivad olla sümptomid tõsine südamehaigus.

Õige kasutamine mitoksantrooni

See ravim võib muuta värvi oma uriini sinakas-roheline värv. Valged silmad võivad ilmuda ka veidi sinakas-roheline. See on normaalne, eriti esimese 24 tunni jooksul pärast seda, kui raviks.

Kuigi teid ravitakse mitoksantrooniga ja pärast ravi lõpetamist sellega, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsiinid) ilma arsti nõusolekuta. Mitoksantroon võib alandada organismi vastupanuvõimet ja on olemas võimalus, võite saada nakkuse immuniseerimine on mõeldud vältida. Lisaks teistele isikutele, kes elavad oma majapidamises ei tohiks saada elusvaktsiinide (nt nina gripivaktsiini, leetrite, mumpsi või punetiste), kuna on olemas võimalus, võiksid nad viiruse edasi teile. Samuti vältida saanud isikute elusvaktsiinide. Ärge neile lähedal ja ei jää samas ruumis koos nendega väga kaua. Kui te ei saa võtta neid ettevaatusabinõusid, mida tuleks kaaluda seljas kaitsva näomaski, mis katab nina ja suu.

Mitoksantroon võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Novantrone

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Eesnäärmevähi östradiooli, Premarin’i, Luproni, Estrace, bikalutamiid, Casodexiga

Novantrone kõrvaltoimed

Novantrone (mitoksantrooni)

Äge mittelümfotsüütilise Leukeemia tsüklofosfamiid, Cytoxan tsütarabiin mitoksantroon, daunorubitsiin, tioguaniin

Sclerosis multiplex Copaxone’ga, Tecfidera, Avonexile, Aubagio, Gilenya, Ampyra

Mitte-Hodgkini lümfoomi metotreksaat, Rituxan rituksimab, tsüklofosfamiid, Cytoxan, vinkristiin

 või minna liituda Novantrone tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.