nägemisnärvipõletik sümptomid

Pain. Enamik inimesi, kellel tekib nägemisnärvipõletik kogemus silmavalu, mis on halvendanud silma liikumist. Mõnikord valu tundub tuim valu silma taha.; Nägemise kaotus. Enamik inimesi kogeda vähemalt mõned ajutine vähenemine nägemine, kuid ulatuses nägemise kaotus on erinev. Märgatav nägemise kadu tekib tavaliselt üle tunni või päeva jooksul. Kasutamise või kuuma vanni või dušši võib liialdada nägemise kaotus. Nägemise kaotus on püsiv teatud juhtudel.; Loss värvi nägemine. Nägemisnärvipõletik mõjutab tihti värvitaju. Sa võid märgata, et värvid tunduvad vähem ere kui tavaline.; Vilkuvad tuled. Mõned inimesed nägemisnärvipõletik aruande nähes vilgub või hubisev tuled.

Millal näha arsti

Nägemisnärvipõletik mõjutab tavaliselt üks silm. Sümptomid võivad hõlmata

Silma tingimused võivad olla tõsised. Mõned võivad põhjustada püsiva nägemise kaotus, ja mõned on seotud teiste tõsiste meditsiiniliste probleemidega. Võtke ühendust oma arstiga, kui

Sa tekivad uued sümptomid, nagu silmavalu või muuta oma nägemus.; Teie haigussümptomid süvenevad ega leevendu ravi.; Sa pead ebatavalistest sümptomitest, sealhulgas tuimus või nõrkus ühes või mitmes jäsemed, mis võib olla märgiks neuroloogilised häired.