Müüdid ja Faktid Depressioon – Teema ülevaade

Depressioon Trends

Inimeste mõtted depressioon on aastate jooksul muutunud. Uus tehnoloogia ja uued teadus näitab, et depressioon on haigus, nagu astma või südamepuudulikkus.

müüt

Fakt

Depressioon ei ole reaalne.

See on midagi oma peaga.

See on laisk.

Depressioon on ajuhaigus. Eksperdid usuvad, et teatud aju kemikaalide minna tasakaalust välja põhjustada haiguse. No üks asi põhjustab selle. Paljud asjad, kaasa arvatud oma geenid, stressirohke sündmusi, haigus ja ravimid, mis võivad põhjustada tasakaalustamatust.

Depressioon alati saab paremini ise.

“Ravi ei toimi.”

Sa tavaliselt ei oodata seda.

Mõned inimesed saavad üle depressioon ise, kuid enamik inimesi on vaja ravi. Enamik inimesi depressiooni saab ravida ja nad naasta oma töö ja kodu rutiin. Ravita võib depressioon kesta kuid või isegi aastaid.

Lapsed ei saa depressiooni.

Depressioon võib tekkida iga vanuserühma, etnilise rühma, majanduslik grupp ja sugu.

Depressioon juhtub ainult siis, kui midagi halba juhtub. Näiteks sa ainult saada selle pärast halb lahutus või töökoha kaotus.

Depressioon võib alustada pärast juhtub midagi halba, kuid muid asju ka võib vallandada see. Ravimid, hormoon probleeme, sünnitus, ja kasutades alkoholi ja narkootikumide kõik võivad vallandada depressiooni. Vahel juhtub, ilma nähtava põhjuseta.

Kui te ei saa üle depressioon, sa oled nõrk.

Depressioon on haigus. See on probleem oma aju keemiat, ei oma iseloomu. Sa ei saa sundida ennast sellest üle saada rohkem, kui saad teha astma või südameatakk minema.

Ainult inimesed, kes on väga masendunud või mõelda enesetapu vaja ravimit.

Paljud depressiooni põdevate inimeste aidanud meditsiinis. Ravimeid võib parandada või vabaneda depressiooni sümptomid.

uus e-posti seeria diagnoosimiseks, ravimiseks ja elab koos liigsöömishäirest