Munasarja Low pahaloomuline Potentsiaalne Kasvajad ravi (PDQ®): [] – Üldteave Munasarja Low pahaloomuline Potentsiaalne Kasvajad

Munasarja madal pahaloomuliste potentsiaali kasvaja on haigus, mille ebanormaalne rakud moodustavad koe hõlmavad munasarjast.

Munasarjad on paari organite naise reproduktiivset süsteemi. Nad on vaagnas, üks kummalgi pool emaka (õõnes pirnikujuline organ kus lootel kasvab). Iga munasari on umbes suurus ja kuju mandel. Munasarjad teha muna ja naissuguhormoonide; Anatoomia naise reproduktiivset süsteemi. Elunditest naise reproduktiivset süsteemi hulka emakas, munasarjad, munajuhad, emakakaela ja tupe. Emakas on lihaste väliskiht nimetatakse müomeetrium ja on seestpoolt kaetud nimetatakse endomeetrium.

Märgid ja sümptomid Munasarja madal pahaloomuline potentsiaali kasvaja valu või turse kõhu.

Munasarja madal pahaloomuline potentsiaali kasvaja ei põhjusta varajasi märke või sümptomeid. Kui sul ei ole märke või sümptomeid, nad võivad olla järgmised

Need nähud ja sümptomid võivad olla põhjustatud muudest tingimustest. Kui need süvenevad või ei lähe ära oma, pidage nõu oma arstiga.

Katsed et uurida munasarjad tuvastamiseks kasutatakse (leida), diagnoosida ja lavastada munasarja madal pahaloomuline potentsiaali kasvaja.

Järgmised katsed ja menetlusi võib kasutada