Müelodüsplastilised sündroomide ravi (PDQ®): [] -Ravi valikud Müelodüsplastilised sündroomide

Standard ravivõimalusi Müelodüsplastilised sündroomide

Verehäired võib mõjutada mõni kolm peamist komponenti bloo; Erütrotsüüdid, mis kannavad hapnikku organismi kudede; Valged verelibled, mis võitlevad nakkustega; Trombotsüüdid, mis aitab vere sü; Vereloomehäiretest võib mõjutada ka vere vedel osa, mida nimetatakse plasma; Ravi ja prognoos verehaigused sõltub vere seisund ja selle tõsidust.

Ravi kiiritusraviga seotud Myeloid kasvajad

Patsiendid, keda raviti minevikus kemoteraapiaga või kiiritusravi võib arendada müeloidse kasvajad seotud selle ravi. Ravivõimalused on samad nagu teiste müelodüsplastilised sündroomid.

Kontrollige USA kliinilistes uuringutes on nimekirjas vähi kliinilised uuringud, mis nüüd vastu patsientidel täiskasvanud müelodüsplastiliseks sündroomid. Täpsema tulemuse Otsiparameetrite kasutades teisi otsingu funktsioone, nagu asukoht uuringus tüüpi ravi või ravimi nimetus. Rääkige oma arstiga kliinilistes uuringutes, mis võib olla teie jaoks õige. General kliiniliste uuringute andmed on kättesaadavad veebilehel.

See teave on toodetud ja pakutud Nationa; cANCE; Instituut (). Teave selle teema võib olla muutunud, sest see oli kirjutatud. Kõige värskema informatsiooni saamiseks pöörduge nationâ; cANCE; Institute interneti koduleheküljel aadressil http: /; cancer.gov või helistada 1-800-4-Vähi.

 Avalik teave National Cancer Institute