Müelodüsplastilised / Myeloproliferative kasvajad ravi (PDQ®): Ravi [] -Umbes See PDQ kokkuvõte

Käesoleva kokkuvõte

Follikulaarse lümfoomi on vähk, mis mõjutab vere valgeliblede lümfotsüütide. Nad aitavad organismil võidelda infektsioonidega; On olemas kahte tüüpi lümfoomide: Hodgkini ja mitte-Hodgkini, põhineb liiki valgeliblede need mõjutavad. FOLLIKULAARTSÜST lümfoom on mitte-Hodgkini lümfoom; Kui teil on follikulaarse lümfoomi haige vereliblede saab reisida mitmel pool keha, näiteks oma elundeid, luuüdi ja lümfisõlmi (hernes suurusega lümfisõlmede suurenemine kaelal, kubemes ja all käed, mis on …

Arvustajad ja uuendused

Käesolev kokkuvõte on regulaarselt üle vaadata ja vajaduse korral uuendab poolt PDQ Adult Treatment Toimetus, mis on keeleliselt iseseisev National Cancer Institute (). Kokkuvõte kajastab sõltumatu ülevaate kirjandusest ja ei kujuta endast poliitilist avaldust või National Institutes of Health (NIH).

Juhatuse liikmed Review hiljuti avaldatud artikleid iga kuu teha kindlaks, kas artikkel peaks

Muudatused kokkuvõtted tehakse läbi konsensuse protsess, mille juhatuse liikmed hinnata tõenduse avaldatud artikleid ja otsustada, kuidas tuleks artikli kokkuvõttes.

Plii ülevaatajad Müelodüsplastilised / Myeloproliferative kasvajad ravi on

Kommentaare või küsimusi kokkuvõte sisu tuleb esitada Cancer.gov läbi veebilehekülje Võta vorm. Ärge võtke üksikute juhatuse liikmed küsimusi või kommentaare kokkuvõtteid. Juhatuse liikmed ei reageeri järelepärimistele.

Tasemed Evidence

Mõned viide tsitaadid selles kokkuvõttes on kaasas tasandil Tõendite nimetust. Neid nimetusi eesmärk on aidata lugejatel hinnata nende tugevust toetava tõendusmaterjali kasutamise konkreetsed sekkumised või lähenemisviise. PDQ Adult Treatment Toimetus kasutab ametlikku tõendit järjestamise süsteemi väljatöötamisel tasandil Tõendite nimetusi.

Kasutusluba See kokkuvõte

PDQ on registreeritud kaubamärk. Kuigi sisu PDQ dokumente võib vabalt kasutada nii teksti, see ei ole võimalik tuvastada kui PDQ vähi andmete kokkuvõttes, kui see esitatakse tervikuna ja uuendatakse regulaarselt. Kuid autor oleks lubatud kirjutada lause nagu ” ‘s PDQ vähi informatsiooni kokkuvõte rinnavähi ennetamise sätestab riske lühidalt: [hulka väljavõte kokkuvõte].”