Mitteverbaalne Learning Disorder – Teema ülevaade

Mitteverbaalne õppimise häire on õppimise häire, mis on palju omadusi seostatakse tavaliselt Aspergeri sündroom. Nagu need, kellel on Aspergeri sündroom, laste mitteverbaalne õppimise häire tavaliselt hakkavad rääkima umbes 2-aastastele (vanus, millest kõne tavaliselt areneb). Sageli on suurepärane memorization oskusi lugemine ja õigekiri. Ka neil on ühine soov moodustada suhteid, kuid sageli ei kehva sotsiaalseid oskusi.

Temple Grandiniga uus film elulugu enimmüüdud autor, tuntud loomade teadlane ja ehk Ameerika kuulsaim inimene autism, toob avalikkuse veebruaris HBO tugev valatud ja tundlik jutustus peaosas Claire taanlased. See kujutab naist, kes on üheselt andekate (ta kujutab ette maailma silmade läbi loomade õpib), vaid ka südantlõhestavalt takerdub (igapäevane müra võib olla kõrvulukustav ja muudatusi rutiinne kurnav); Film – koos Catherine O’Hara, …

Laste mitteverbaalne õppimise häire tihti on raskusi matemaatika, sest matemaatika on sageli selgitatud visuaalse kontekstis ja nende lastest puudub mitteverbaalne mõtlemise oskust.

Kuigi paljud inimesed Aspergeri sündroom on mitteverbaalne õppimise häire, mitte kõik teha. Samuti paljud inimesed mitteverbaalne õppimise häire ei ole Aspergeri sündroom. Kuigi need haigused on eraldi, nad mõlemad kaasata sarnased erinevusi informatsiooni töötlemise ja kannatanuid võib saada sama tüüpi ravi.