Mistletoe ekstraktid (PDQ®): täiendav ja alternatiivne meditsiin [] -General CAM Info

Täiendav ja alternatiivne meditsiin (CAM) -also nimetatakse integreeritud meditsiini -includes laia tervendav filosoofia, läheneb ja prognoosimine. A raviga nimetatakse üldiselt komplementaarne kui seda kasutatakse lisaks tavapärasele ravile, see on sageli nimetatakse alternatiivsete kui seda kasutatakse asemel traditsioonilise raviga. (Tavapärasele ravile on need, mis on laialdaselt tunnustatud ja praktiseeritakse meditsiini peavoolu.) Sõltuvalt sellest, kuidas neid kasutatakse, mõned ravimeetodid võib pidada kas täiendavate või alternatiivsete. Täiendavad ja alternatiivsed ravimeetodid on kasutatud endast oleneva, et ennetada haigusi, vähendada stressi, ennetada või vähendada kõrvaltoimeid ja sümptomid või kontrolli või ravida haigusi.

Hüdrasiinsulfaati on keemiline ühend, mis on uuritud nii ravi vähi ja teatud kõrvaltoimed põhjustatud vähi (vt küsimus 1); Hüdrasiinsulfaati võib blokeerida kasvaja võtmast glükoosi, mis on teatud tüüpi suhkur et kasvajarakud on vaja kasvada (vt Küsimus 3); Randomiseeritud kliinilistes uuringutes (teatud tüüpi uurimus), hüdrasiinsulfaat ei teinud kasvajate kahaneb või ära minna. Mõnes randomiseeritud uuringutes siiski hüdrasiinsulfaat oli teatatud, et olla kasulik ravivad …

Vähihaigetele arvestades täiendava ja alternatiivse ravi arutada seda otsust oma arsti, õe või apteekriga, nagu nad oleksid igal ravimeetod, sest mõned täiendavad ja alternatiivsed ravimeetodid võivad segada oma tavapärast ravi või võib olla kahjulik, kui kasutada tavalise ravi.

See teave on toodetud ja pakutud Nationa; cANCE; Instituut (). Teave selle teema võib olla muutunud, sest see oli kirjutatud. Kõige värskema informatsiooni saamiseks pöörduge nationâ; cANCE; Institute interneti koduleheküljel aadressil http: /; cancer.gov või helistada 1-800-4-Vähi.

 Avalik teave National Cancer Institute