Migreeni-muud ravi

Mõned inimesed leiavad, et täiendav ravi vähendada, kui palju migreeni nad on või kui halb migreen on.

Peavalu ravi sõltub suuresti põhjuse määramisel peavalu. Pingepeavalud saab tavaliselt ravida kasutamisega over-the counter valuvaigisteid nagu Tylenol, ibuprofeen, või isegi aspiriin. Kui pinge või stress põhjustab, nondrug valikute hulgas võivad massaaž leevendada lihaspingeid, jooga ja muud kehalist ja töötavad vähem kui võimalik; Ravi migreeni on mõnevõrra rohkem kaasatud ning võib sisaldada mitmeid erinevaid lähenemisviise valu ….

Rääkige oma arstile, kui te otsustate proovida

Inimeste jaoks, kes ei ole suutnud vähendada või kontrolli oma peavalu meditsiini, stimuleerimine teatud närvide pea kerge elektrivool võib aidata. Kui teil on raske ja sageli migreeni ja ei ole suutnud neid kontrollida meditsiini, võite küsida oma arsti, kui selline kohtlemine on teie piirkonnas saadaval.

Kas see on ohutu? Rääkige oma arstiga ohutuse ja võimalike kõrvaltoimete ravi. See on eriti oluline, kui te kasutate ravimeid, migreeni või muu tervisehäire. Mõned täiendavad ravi koos ravimitega võib olla üsna ohtlik; Kas see töötab? Teil võib olla raske otsustada, kas konkreetne ravi on tõesti töötab. Pea meeles, et kui sa saad paremini pärast kasutades teatud ravi, ravi ei ole alati põhjus parandamine; Kui palju see maksab? Kallis, tõestamata ravi, mis võib olla või mitte aidata teil ei pruugi olla väärt oma hind. Ettevaatust ravi teenusepakkujat või toodet, mis nõuavad suure makse alguses raviseeria; Kas see parandada oma üldist tervist? Isegi kui nad ei ole efektiivne migreeni, mõned täiendavad tavasid (näiteks nõelravi, massaaž, või jooga) võib põhjustada tervislikke harjumusi, et parandada oma üldist heaolu. Need võivad olla väärt.

Nõelravi. See hõlmab pannes väga õhuke nõelad naha sisse teatud kohtades kehal. Uuringud näitavad, et nõelravi aitab ennetada mõningaid peavalu. ; Biofeedback. See on võimalus kontrollida keha funktsioon-nagu lihaspinge-, et sa tavaliselt ei kontrolli; Butterbur. See herb on näidanud, et aidata vältida migreeni mõnedel inimestel. ; Feverfew. See on ravimtaim,-mõned väikesed uuringud näitavad, võib aidata ennetada migreeni mõned inimesed. ; Magneesium. Uuringutes on leitud, et mõned inimesed migreen on madal magneesiumi ajus. Võttes magneesium võib aidata ennetada migreeni. ; Mentool. On mõningaid tõendeid, et mentooli lahendus hõõrus otsaesist võib peatada või vähendada migreeni valu. ; Riboflaviin (vitamiin B2). See vitamiin võib aidata ära hoida migreeni. ; Koensüüm Q10. Väikeses uuringus seda täiendada töötas arvu vähendada migreeni mõned inimesed. 2