Metoksüülitud Flavoonid: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

5-metüül-7-metoksü isoflavone 5,6,7,8,4′-pentamethoxyflavone, 5,6,7,3 ‘, 4′-pentamethoxyflavone, 5,6,7,8,3’, 4 ‘ hexamethoxyflavone, 3,5,6,7,8,3 “, 4′-heptamethoxyflavone, bioflavonoid, Bioflavonoïde, bioflavonoid Complex, bioflavonoid kontsentraat, B ..; Vaadake Kõik nimed 5-metüül-7-metoksü isoflavone 5,6,7,8,4’-pentamethoxyflavone, 5,6,7,3 ‘, 4′-pentamethoxyflavone, 5,6,7,8,3′, 4′-hexamethoxyflavone, 3,5,6,7,8,3 “, 4’-heptamethoxyflavone, bioflavonoid, Bioflavonoïde, bioflavonoid Complex, bioflavonoid kontsentraat, bioflavonoid Extract, Citrus bioflavoonide, Citrus bioflavonoid Extract, Citrus bioflavonoid, Citrus Bioflavonoids , Citrus Flavoonid, Citrus Flavonoidid, Citrus Polymethoxylated Flavoonid, Complexe de Bioflavonoïde, concentrade Bioflavonoïde, Extrait de Bioflavonoïde, Flavonas Metoxiladas, Flavoonid MÃthoxylÃes, flavonoidid, Flavonoïdes, Flavonoïdes MÃthoxylÃs, Gardenin D, Heptamethoxyflavones, Hexamethoxyflavones, Methoxyflavones, MÃthoxyflavones, metoksüülitud flavonoide, Nobiletin, NobilÃtine, Pentamethoxyflavones, PMF, PolymÃthoxyflavones, Polymethoxylated Flavoonid, Sinensetin, SinensÃtine, Tangeretin, TangerÃtine, Tetramethoxyflavones; Peida nimed

Flavonoidid on pigmendid leidub taimedes. Nad vastutavad paljude kollane, punane ja oranž värv taimedel; Üle 4000 erineva flavonoidid on kindlaks tehtud erinevatest taimsetest allikatest. Ühine toidu allikad on punane vein, varred, õied, viljad, köögiviljad, pähklid, seemned, ürdid, vürtsid, kohv ja tee; Aastal 1936, mõned teadlased näitasid, et flavonoidid tunnistada vitamiine. Nad uskusid, et flavonoidid olid vajalikud, et kaitsta tervist kapillaare, väikseim veresooned. Aga ei olnud piisavalt tõendeid, mis õigustavad klassifitseerimisel flavonoidid vitamiine; Flavonoidid jaotatakse rühmadesse põhineb veidi erinev keemiline struktuur. Flavoonid on üks rühmadest. Metoksüülitud Flavoni on alajaotuse selle rühma. Metoksüülitud Flavoni leidub eriti suuri summasid tsitrusviljade; Metoksüülitud flavoonid kasutatakse vereringehäired jalgades (venoosse puudulikkuse), veenilaiendid, südamehaigused, kõrge kolesteroolitase, katarakt ja vähk.

Metoksüülitud Flavoni on looduslikud antioksüdandid ja võib vähendada põletikku (turse). Nad võivad samuti mõjutada maksa töötleb kolesterooli ja muude vererasvade. Teadlased arvavad metoksüülitud Flavoni võib vähendada ka vähirakkude levikut. Aga on vaja rohkem teavet.

Piisavad tõendid, fo; Vereringehäired jalgades (venoosne puudulikkus); Veenilaiendid; Südamehaigus; Kõrge kolesteroolitase; kae; vähk; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust metoksüülitud Flavoni nende kasutusalad.

Metoksüülitud Flavoni on normaalne osa toidust. Nad on ohutu, kui tarbida toitu. Aga seal ei ole piisavalt informatsiooni, et teada saada, kas sisaldavate toidulisandite metoksüülitud Flavoni on ohutu; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: metoksüülitud Flavoni on ohutu rasedatele ja rinnaga -feeding naiste kui seda kasutatakse osa toidust. Aga ohutuse metoksüülitud Flavoni raseduse ja rinnaga toitmise ajal ei ole teada, kui kasutatakse summad suuremad kui tavaliselt leidub toidus. See on parim, et jääda ohutu poolel ja piirata tarbimist toidu koguseid; Operatsioon: metoksüülitud Flavoni võib aeglustada vere hüübimist. Tuntakse muret, et nad võivad suurendada riski verejooksu ajal ja pärast operatsiooni. Lõpetage metoksüülitud Flavoni toidulisandeid vähemalt 2 nädalat enne planeeritud operatsiooni.

Mõned ravimid on muutunud ja jaotatud maksas; Metoksüülitud Flavoni võib suurendada, kui kiiresti maksas lagundab mõned ravimid. Võttes metoksüülitud flavoonid koos mõned ravimid, mida muudetakse maksas võib väheneda mõju mõned ravimid. Enne metoksüülitud Flavoni rääkida oma tervishoiuteenuse osutaja kui te võtate mingeid ravimeid mis on muutunud maksas; Mõned neist ravimeid, mis on muutunud maksas hulka klosapiin (Klosariili), cyclobenzaprine (flekseriil), fluvoksamiin (Luvox), haloperidool (Haldol), metoprolool (Tofranil), meksiletiinil (Mexitil), olansapiin (Zyprexaga), pentasotsiiniga (Talwin) , propranolool (Inderal), takriin (Cognex), teofülliin, sileutoon (Zyflo), zolmitriptaani (Zomig) ja teised.

Mõned ravimid on liigutatud pumbad rakkudes. Mõned metoksüülitud Flavoni võib muutuda, kuidas need pumbad töötavad ning suurendada, kui palju mõned ravimid saavad imendub organismi; Mõned ravimid, mis liigutavad need pumbad hulka etoposiid, paklitakseel, vinblastiin, vinkristiin, vindesiin, ketokonasool, itrakonasool, amprenaviir, indinaviir, nelfinaviir, sakvinaviir, tsimetidiin, ranitidiin, diltiaseem, verapamiil, kortikosteroidide, erütromütsiin, tsisapriid (Propulsid), feksofenadiin ( Allegra), tsüklosporiin, loperamiid (Imodium), kinidiin ja teised.

Mõned metoksüülitud Flavoni võib aeglustada vere hüübimist. Võttes metoksüülitud Flavoni koos ravimitega, et ka aeglane hüübimist võib suurendada võimalusi verevalumid ja verejooksud; Mõned ravimid, mis aeglustavad vere hüübimist hulka aspiriin, klopidogreel (Plavix), diklofenak (Voltaren, Cataflam, jt), ibuprofeen (Advil, Motrin, jt), naprokseen (Anaprox, Naprosyn, jt), daltepariiniga (Fragmin), enoksapariinile (Lovenox) hepariin, varfariin (Coumadin’i) ja teised.

Sobivad annuse metoksüülitud flavoonid sõltub mitmest tegurist nagu kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste puhul metoksüülitud Flavoni. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Kurowska EM, Manthey JA. Hüpolipideemiavastased Effects ja imendumine Citrus Polymethoxylated Flavoonid in Hamstrid dieediga indutseeritud hüperkolesteroleemia. J Agric Food Chem 200; 52: 2879-86.

Manthey JA Guthrie N. antiproliferatiivse mõju, tsitruselised flavonoidid vastu kuue inimese vähi rakuliine. J Agric Food Chem 200; 50: 5837-43.

Middleton E, Kandaswami C, Theoharides TC. Toimet plant flavonoidid kohta imetajate rakkudes: mõju põletik, südamehaigused ja vähk. Pharmacol Rev 200; 52: 673-751.

Robbins RC. Action inimese verd metoksüülitud Flavoni mis annavad haiguskindluse nii taimede ja loomade Concept of dieet- konditsioneeritud mehhanism kaitse haiguste vastu. Rahvusvah J Vit Nutr Res 197; 45: 51-60.

Robbins RC. Mõju metoksüülitud Flavoni erütrotsüütide agregatsiooni ja settimise verd tervetel: Tõendid toidu roll flavonoidid. Rahvusvah J Vit Nutr Res 197; 43: 494-503.

Robbins RC. In vitro toimet penta, kuus- ja hepta-metoksüülitud Flavoni liitmise rakkude verd haiglas. J Clin Pharmacol 197; 13: 271-5.

Robbins RC. Eripära vahel vereliblede kleepuvus haiguste ja antiadhesion tegevus in vitro metoksüülitud Flavoni. J Clin Pharmacol 197; 13: 401-7.

Robbins RC. Stabiliseerimine vooluomadused verega fenüülbenso-y-pürooni derivaate (Flavonoidid). Rahvusvah J Vit Nutr Res 197; 47: 373-82.

Takanaga H, Ohnishi A, Yamada S, et al. Polymethoxylated Flavoni apelsinimahlast pärsivad P-glükoproteiini kuid mitte tsütokroom P450 3A4. J Pharmacol väga hea Ther 200; 293: 230-6.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression