Metadoon Drug Abuse

Metadoon on tabletina saadaval, vedel, või süsti.

Metadoon töötab osades aju ja seljaaju blokeerida “kõrge” põhjustatud lehe opiaadid (näiteks heroiin). Samuti aitab vähendada isu ja võõrutusnähud põhjustatud opiaatide. Tegevuse metadoon on sarnane teiste sünteetiliste (inimtegevuse) ravimite morfiini kategooria (opioidid). Ained, mis on saadud otse oopiumi taime (näiteks heroiin, morfiin ja kodeiin) on tuntud kui opiaadid.

Metadooni sagedamini kasutatakse opiaatide- (näiteks heroiin). Üks kord ööpäevas, metadoon lihtsustab opiaadid ära 24 kuni 36 tundi, väheneb võimalus retsidiivi.

Selle ravi opiaatsõltuvuse, metadoon vähendab isu ja võõrutusnähud põhjustatud opiaatide blokeerides “kõrge” ja takistab intensiivne eufooriline kiirustada neid ravimeid. See efekt võimaldab inimestel vältida füüsilist ja psüühilist ja mõõnad tingitud muutuva opiaadid veres, väheneb võimalus retsidiivi. Mõningatel juhtudel opiaadisõltuvuse, metadoonraviga võib vaja mitu aastat või kauem.

Kõik ravimid kõrvaltoimeid. Aga paljud inimesed ei tunne kõrvaltoimeid, või nad suudavad nendega toime tulla. Küsige oma apteekrilt, kuidas kõrvaltoimeid iga ravimit võtate. Kõrvaltoimed on loetletud ka teavet, mis on koos oma ravimit.

Siin on mõned olulised asjad mõtlema

Tavaliselt kasu ravi on tähtsam kui väiksemad kõrvaltoimed; Kõrvaltoimed võivad ära minna, kui olete ravimit võtma aega; Kui kõrvaltoimeid ikka häirib sind ja sa ei tea, kas te peate ravimi võtmist, võtke ühendust oma arstiga. Ta võib olla võimalik vähendada annust või muuta oma ravimit. Ära lõpetavad järsku oma ravimi võtmist enne, kui arst on määranud.

Helista oma arstile või päästeteenistused kohe, kui teil on

Hingamis-; Näo, huulte, keele või kõri Märgid üledoosi, sealhulgas

Külm, niiske nahk; Segadus; Raske närvilisus või rahutus; Raske pearinglus, uimasus, või nõrkus; Aeglane hingamine; Krambid.

Helistage oma arstile, kui teil on

Sagedased kõrvaltoimed selle ravimi hulka

Vaata Drug Reference terve nimekiri kõrvaltoimetest. (Drug Reference ei ole saadaval kõigis süsteemides.)

Metadoon on pikatoimeline meditsiin ja iga annuse jääb organismis pikka aega. Sel põhjusel annused tuleks kohandada ettevaatlikult, parimal juhul sõltuvus spetsialist. See võib võtta paar päeva pärast ravimi alustatakse enne metadooni täielik toime.

Mõnel inimesel metadooni kahjustab tasakaalu, koordinatsiooni, või võime mõelda. Ärge juhtige autot ega töötage tüüpi seadmeid, kui te võtate metadooni.

Ära joo alkoholi või muid uimasteid kui te võtate metadooni.

Meditsiin on üks paljudest tööriistu arst on raviks terviseprobleem. Võttes meditsiinis, nagu arst soovitab parandada oma tervist ja võib takistada tulevasi probleeme. Kui te ei võta oma ravimeid korralikult, siis võib panna oma tervise (ja võib-olla oma elu) ohus.

On palju põhjusi, miks inimesed on hädas, võttes oma ravimeid. Kuid enamikul juhtudel on midagi, mida saate teha. Soovitusi, kuidas töö ümber ühiseid probleeme, ravimeid, nagu ette nähtud.

Kui te olete rase, rindade -feeding, või kavatsete rasestuda, ei kasuta ravimeid, kui arst on määranud. Mõned ravimid võivad mõjutada teie last. See hõlmab retsepti ja üle leti ravimid, vitamiinid, ürdid ja täiendused. Ja veenduge, et kõik teie arstid teavad, et olete rase, rindade -feeding, või plaanite rasestuda.

Järelravi on oluline osa teie ravi ja ohutust. Kindlasti teha ja minna kõiki kohtumisi ja helistage oma arstile, kui teil on probleeme. Samuti on hea teada oma testi tulemusi ja peab nimekirja ravimitest, mida te võtma.

Täitke uue ravimi vorm (PDF) (Mis on PDF-dokument?), Et aidata teil mõista seda ravimit.

Patrice Burgess, MD – Family Medicin; Peter Monti, PhD – alkoholiseaduse ja Narkomaania

12. märts 2014

lööve; Kiire ja aeglane, või südamepekslemine; Suurenenud higistamine; Punetus või punetus näol.

Kõhukinnisus; Peapööritus, pearinglus või minestustunne; uimasus; Iiveldus või oksendamine.