Merehaigus – Teema ülevaade

Kui olete kunagi olnud haige magu raputatavas paadi või auklik lennuk sõitma, siis tead, ebamugavustunne merehaiguse. See ei põhjusta pikaajalisi probleeme, kuid seda saab teha oma elu õnnetu, eriti kui palju reisima.

Merehaiguse on mõnikord airsickness, merehaigus, või autosõidus.

Merehaiguse võib põhjustada

Sümptomid on tavaliselt minema varsti pärast algatusel peatub.

Üldine tunne, et sa oled haige; Iiveldus; oksendamine; Peavalu; Higistamine.

Sa saad merehaiguse, kui üks osa oma tasakaalu-Sensing süsteemi (teie sisekõrva, silmad ja sensoorsete närvide) tunnetab, et keha liigub, kuid teistes osades ei ole. Näiteks, kui teil on salongi liikuva laeva oma sisekõrva võib tajuda liikumise lained, kuid silmad ei näe liikumist. See vastuolu meeli põhjustab merehaiguse.

Sa võid tunda haige liikumise autod, lennukid, rongid, lõbustuspark seljas või paatide või laevadega. Sa võiksid ka haige videomängud, lennusimulaatorid või vaatavad läbi mikroskoobi. Nendel juhtudel, silmad näha liikuma, kuid keha ei tunneta seda.

Te võite võtta ravimeid, et vältida või vähendada iiveldust ja oksendamist. Need sisaldavad

Mõned nendest ravimitest nõuavad retsepti. Enamik töötavad paremini, kui võtta neid enne reisi.

Need näpunäited võivad aidata teil ennast paremini, kui teil on merehaiguse

See on kõige parem püüda vältida merehaigus, sest sümptomid on raske peatada pärast nad hakkavad. Pärast sümptomite teket, siis võib tunduda parem alles pärast algatusel peatub.

Need üldised nõuanded võivad aidata teil vältida merehaiguse

Skopolamiini, mis on nagu plaaster paned kõrva taha; Ravimeid, mida nimetatakse antiemeetikutega, mis vähendavad iiveldust; Teatud antihistamiinikumid, mis võib muuta teid uniseks.

Süüa mõned kuivad sooda kreekerid; SIP selge, gaseeritud joogid, nagu ingver ale; Natuke värsket õhku; Pikali või vähemalt hoida oma peaga ikka.

Liiguta oma pead nii vähe kui võimalik; Ära joo alkoholi ega söö rohke toiduga enne reisi; Ära söö ega joo ajal lühikesi vahemaid; Püüa vältida tugevat lõhna ja vürtsikas toit.