Menopaus: Diagnoos ja testid

Irtosolututkimus on parim vahend, et tuvastada vähieelsete seisundite ja peidetud kasvajad, mis võivad põhjustada emakakaelavähki. Kui tihti teil on Irtosolututkimus pärast menopausi? Mis sümptomid peaksid sa olge vahel testid? Õpi siin.

Vähenev östrogeeni tase seotud menopausi võib põhjustada rohkem kui need tüütud kuumahood. Nad võivad ka teha naine on tunne, nagu ta on pidevas PMS (premenstruaalne sündroom). Kahjuks on need emotsionaalsed muutused on normaalne osa menopausi.

Menopaus ja kaalutõusu. Kas nad on alati käsikäes? Võib tunduda, et viis, eriti kuna kaalus on nii tavaline pärast menopausi.

Mõned riskitegurid ja sümptomid vananemisega seotud menopausi ei saa muuta. Kuid hea toitumine aitab vältida või vähendada teatud tingimustel, mis võivad tekkida ajal ja pärast menopausi.

Menopaus ei põhjusta sa kaalus juurde. Aga kuna liigsed kilod võivad libiseda, sest naised vanuses, varurehvi umbes keskel on sageli dubleeritud “meno-pott” või “meno-pudge.

Menopaus ja postmenopausis naistel võib märgata, et nad ei ole nii raske äratada, ja võib olla vähem tundlik liigutav ja paitab – mis võib põhjustada vähenenud huvi seksi vastu.

Naised menopausi ja menopausist võivad tekkida sellised sümptomid nagu tupe kuivus ja libiido langus (seksuaalne kirg).

Küsige oma arstilt neid küsimusi sugu ja menopausi saada vastuseid ja arutleda raviplaani.

Tead vanasõna “armastus teeb haiget”? Sugu saab haiget ka. Pärast menopausi, kuni pool kõigist naistest on valu enne, selle ajal või pärast seksi.

Umbes 75% -85% menopausis naised kogevad kuumahood, mis võib kesta viis aastat. Kuumahood ja higistamine võib raskendada magama.

Paljud naised menopaus kogemus unetus, võimetus uinuda või jääda magama öösel. See on tavaline kõrvaltoime menopausi ja on tavaliselt põhjustatud menopausi sümptomeid, nagu kuumahood.