Meik Meik: Dekodeerimine põsepuna

Põsepuna, mis on olnud juba vähemalt alates 3000 eKr ja on nüüd saadaval pulber, kreem, geel ja vedel, lisab värvi oma põsed, mis annab teile roosiline kuma.

Kuidas taotleda põsepuna

Perfect põsepuna taotlus on kõike paigutuse, “ütleb Raychel Wade, New York meik kunstnik ja” värviline suursaadik “La Prairie.

Ideaalis soovite plahvatuse värvi olema õige õunad oma põski. Lollikindel viis leida see Nestle pintsliga otse silma pupilli ja kogu alates ninaotsa. Siis segu üles ja 2 tolli.

Kauakestvaks põsepuna

Otsid põsepuna, mis kestab hommikusöögi pärast õhtusööki jooke? Vali koor, vedel, või geeli. Kuna need preparaadid sisaldavad vett või õli, nad moodustada kihi nahka ja kanna enam.

Aga kui toote kuivamist nahal, mis võib olla sekundit puhul vedelik põske plekk, see on peaaegu võimatu sulandada. Puudrid pakkuda kõige tobu-proof taotluse.

Põsepuna Kõlblikkusaeg

Kui teie põsepuna tundub veidi porine, siis on ilmselt aeg asendada. Kosmeetika ettevõtted test põsepuna säilib umbes aasta pärast avamist.

Pärast seda, punane pigment võib alata murda, nii et teie põsepuna läheb rohkem pruun, “ütleb Perry Romanowski, MS, Chicago kosmeetika keemik.” Samuti ei levi nii lihtsalt, nii et võite lõpuks koos triibud .

Mis on põsepuna?

Põsepuna on valmistatud FDA poolt heaks kiidetud värvaineid ega värvaineid. Need pigmendid etiketil kui värv ja number, nagu Red 33, Kollane 5, või Red Lake 6.

Tavaliselt, kolme või nelja pigmendid segatakse teha ühe tooni põsepuna. “Vähem kui 100 värvained on heaks kiitnud FDA, kuid neid saab segada lõpmatu hulk võimalusi, mis on, kuidas kosmeetika firmad suudavad pakkuda uusi toone igal aastaajal,” Romanowski ütleb.

Ise need värvained on nii kontsentreeritud nad võiksid näidata üles nii intensiivselt elavat dots nahale. Keemikud lisage täiteaineid nagu talk ja steariinhape, füüsiline rasvhape lahjendamiseks pigment. Hõlmatud või varjata pigmente, sealhulgas mica, tsinkoksiidi ja titaandioksiidi, lisatakse samuti segatakse.

Need koostisained blokeerida naha loomulikku värvi, “Romanowski ütleb:” nii põsepuna värvi te rakendate on ere ja õige.

Allikad

Raychel Wade, meik Artis; Värv suursaadik La Prairie, New York, New York

Cosgrave, Bronwyn. The Complete History of rõivasteajaloo: Vana-Egiptus kuni tänapäevani. New York: Linnuke Books 2000.

Soren, Noelle. The Art of Allure: kivipuuder ja vanities 19., 20. ja 21. sajandi (University of Arizona kunstimuuseum kataloog).

FDA: “Color lubatud lisaainete kasutamine kosmeetikatoodetes.”

Perry Romanowski, kosmeetika chemis; autor, Kas saate konks huulepalsam: Top Kosmeetika Teadlased Vastus Küsimustele vedelikud, Potions ja muud ilutooted Sa iga päev kasutame, Harlequin, 2011.

Suurepärane! Seal on alati uusi näpunäiteid, mis võib muuta teie naha vaata parem.

Võta naha soovite meie isikliku naha hindaja.

Trikid panna oma parima nägu edasi.

Kas tegemist üks neist levinumad vead?

Kõik, mida pead teadma, gorgeous ripsmeid.

Kuidas pühkima geeli võib töötada magic oma meik.

Fakte kosmeetilised koostisained.

Trikid otsima punane vaip valmis.