Medicine Tourette’i sündroomi – Teema ülevaade

Medicine üldiselt ei vaja Tourette’i sündroomi (TD). Tavaliselt arstid esimene töö lapsevanematega ja teised hooldajad (näiteks õpetajad), et harida seisukorras. Käitumist koolitust, nagu kombeks pöördumise koolitust, luues sobiva kodu ja kooli keskkonnaga ning aidates ehitada oma lapse enesehinnang on sageli proovinud esimene.

Olulised; On võimalik, et peamine aruande pealkirja Meningiit ei ole nimi, mida oodata.

Üldine programm, mis sisaldab ravim võib leevendada lapse üldist pettumust ja teha teda mugavam ümber teisi inimesi. Meditsiin mõnikord aitab lapse TD parema enesetunde vaimselt ja paremini toimida koolis ja kodus.

Oluline on välja selgitada, kas lapse TD on ka sümptomite muud tingimused, nagu käitumise probleeme või meeleoluhäired. Sageli probleemid nagu depressioon või ärevus tuleb käsitleda esimesena.

Ameerika Ühendriikides, kus ravitakse puugid koos ravim sageli märgistamata kasutamist. See tähendab, et USA Toidu- ja Ravimiamet (FDA) ei ole kinnitatud ravimi konkreetselt ravimiseks puugid või ei tunnusta ta kasutada lastel. Kui arst soovitab, et teie laps võtab ravimeid, et kontrollida puugid, küsida selgitust kasu ja riske. Küsi, kuidas ravim toimib, kui kaua teie laps ei võta seda, ja kas on mingeid lühiajaline või pikaajaline kõrvaltoimeid.

Mõnikord on raske teada, kas ravim aitab kontrollida puugid. Seda seetõttu, et puugid Tourette’i sündroomi võib tulla ja minna. Samuti puugid võivad naasta või tunduda hullemaks, kui ravim on peatunud. Alati töötada arsti, kui soovite, et teie laps alustage ega lõpetage ravimi kasutamist.

Ravimeid võib sihtida puugid või sümptomid seotud häirete nagu obsessiiv-kompulsiivne häire.

• Ravimid puugid hulka

Clonidine (Catapres), mis on näidanud, et vähendada puugid 25% kuni 35% üle 8 kuni 12 nädalat. 1 Tuntud kõrvaltoimed on unisus ja madal vererõhk. On oluline, et kontrollida oma lapse vererõhku ja pulsi nii ravi alustamisel ja selle kestel. Inimesed, kes on südamehaiguste peaksid rääkima arstile, kas nad saavad võtta Klonidiini; Pimosiid (Orap) ja haloperidool (saadaval ainult üldised kujul), mis vähendavad tic sagedust ja raskust kuni 80 100 inimese. 2 Kuna kõrvaltoimeid, need ravimid on harva esimene neist kasutatakse raviks puugid. Need kõrvaltoimed võivad olla kontrollimatud liigutused lõualuu, suu, keele, põske, jalad ja käed, südamehaiguste, allergiate ja uimasust.