Makrovaskulaarset diabeedi tüsistused – Teema ülevaade

diabeet Trends

Makrovaskulaarset on diabeedi tüsistused haiguste ja seisundite suurte veresoonte diabeedi poolt põhjustatud. Need tüsistused võivad tekkida veresoonte tahes kehaosa.

Arstid ei saa aru, mis põhjustab mõnedel inimestel arendada diabeedi tüsistused, samas kui teised seda ei tee. Mõned inimesed võivad olla kudede ja tundmatu tegurid, mis on vastupidavad kahju. Elustiil ja päritud tegurid võivad mõjutada ka oht tüsistusi. Näiteks, kui te suitsetate, siis on suurem risk südame-veresoonkonna haiguste kui keegi, kes ei suitseta.

Makrovaskulaarset diabeedi tüsistuste südamehaiguse, rabanduse ja perifeersete arterite haigus.

Diabeetikute on risk südameinfarkti ja muud südameprobleemid.

Kui teil on diabeetiline neuropaatia, eriti kui see mõjutab siseorganeid (autonoomne neuropaatia), siis ei pruugi olla südame seotud sümptomid või sümptomid, mis ei ole tüüpiline südameprobleeme. Selle tulemusena, siis ei pruugi pöörduda arsti poole varakult, et vältida tõsiseid probleeme või isegi surma. Kindlasti pöörduda ravi väga varakult, isegi kui teie sümptomid ei ole tõsised ja isegi siis, kui te arvate teie sümptomid ei ole seotud südamega.

Inimesed, kellel on diabeet on tõenäolisem, et olla insult kui inimesed, kes ei ole diabeeti. Tõbe Buildup ja hüübimise põhjus ummistus veresoontes, mis viib ajju. Diabeetikute sageli on kõrge vererõhk, mis võib põhjustada kõrvalekaldeid väikeste veresoonte aju ja põhjustada insulti.