Lyrica fibromüalgia ravi: kõrvaltoimeid, Kasu

fibromüalgia Trends

Fibromüalgia on hämmastav ja tihti kurnav haigus, kuid ravi aitab. Lyrica, ravim, mida kasutatakse patsientide raviks, krampide, valu vöötohatis ja närvivalu diabeeti ja seljaaju vigastused, pakub uut lootust neile, kes elavad koos valu fibromüalgia. Siin on, mida sa pead teadma kasutamise Lyrica hallata fibromüalgia, alates ravimi kasulikkus selle kõrvalmõjude.

Lyrica (pregabaliini) on FDA poolt heaks kiidetud narkomaania ravi fibromüalgia. Fibromüalgia on krooniline haigus, mis põhjustab pikaajalisi levinud lihasvalu ja hellus, unehäired, ja valdav väsimus.

Lyrica ei ole antidepressant. Pigem on see ravim, mis sihib närvisignaalidel. Ravimit on pikka aega kasutatud leevendada närvivalu patsientidel vöötohatis ja diabeetiline neuropaatia. Seda kasutatakse ka raviks partsiaalsete hoogude.

Fibromüalgia valu arvatakse olevat toonud poolt närvi seotud muutused, mis põhjustavad närvirakkude tule välja liiga palju signaale. See muudab inimene liiga tundlik stiimulile, mis on tavaliselt mitte valus.

Teadlased ei tea ka täpselt, kuidas Lyrica parandab fibromüalgia sümptomeid, kuid laboris uuringud näitavad Lyrica aitab vähendada arvu närviimpulsside, ning selle tulemusena rahuneb liiga tundlik närvirakke. See näib valude leevendamiseks patsientidel fibromüalgia.

Kui kasutatakse fibromüalgia, Lyrica on kapsel, et võetakse tavaliselt jagatud doosidena kaks korda päevas. Annused ulatuvad 150 milligrammi kuni 450 milligrammi päevas. Teie arst määrab teile sobiva annuse. Kui te unustate võtta ühe kapsli, siis peaks seda võimalikult kiiresti – kui see on lähedal, mil sa peaksid võtma järgmise üks. Ärge kunagi võtke kahte või enamat samal ajal.

Sa ei tohiks äkki lõpetate ravimi võtmise. Nii ei saa anda teile peavalu, seedehäired, kõhulahtisus ja unehäired. Kui te soovivad või vajavad lõpetage ravimi, arst ütleb teile, kuidas aeglaselt annust vähendada aja jooksul.

Lyrica saab kiiresti vähendada valu, parandab und, ja aidata mõned inimesed fibromüalgia paremini toimida ja saada tagasi oma igapäevaste toimetuste. Uuringutes, mõned patsiendid teatasid oluliselt vähem valu pärast Lyricaga ainult üks nädal. Lyrica, aga ei pruugi aidata igaühel fibromüalgia.